Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmeni

Total: 7889
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.874Z

Lidhja me nje grua, peng biznesmeni

Tirane- Tentonte te bente jeten e Kazanoves, por bie ne kurth rrembimi biznesmeni nga Vlora. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne Tirane dhe policia e ka regjistruar si precedent penal pengmarrjeje, pavaresisht se dy te ndaluarit deshmuan se donin te sqaronin lidhjen qe Anesti A., kishte me gruan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.523Z

Vetëvritet biznesmeni i gazit në Sarandë

30/09/2009  Gjendet në banesën e tij me një plumb në kokë. Vuante prej vitesh nga depresioni SARANDË- Gjendja depresive ka shënuar një tjetër viktimë në qytetin jugor të vendit në Sarandë. I ndodhur nën depresion të fuqishëm, biznesmeni i tregtimit të gazit, Spiro Kromidh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.659Z

Durrës, ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit

Një vrasje është shënuar sot në lagjen nr 13 të qytetit të Durrësit. Një biznesmen ndërtimi është ekzekutuar me armë mëngjesin e sotëm nga 2 persona ende të paidentifikuar. Sipas policisë, viktima është identifikuar si shtetasi Flaurent Cani, investitor në fushën e ndërtimeve n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.275Z

Ekzekutohet në Rinas, biznesmeni

 Etleva DeliaBiznesmeni Sherif Memoçi, pronar i një lokali në Rinas, u vra mbrëmjen e djeshme pas një sherri banal të ndodhur në lokalin e tij.Ngjarja ndodhi rreth orës 21:50, kur biznesmeni i njohur u qëllua disa herë me thikë dhe më pas gjeti vdekjen gjatë transportit për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.509Z

Biznesmeni: Si rashë pre e piramidës

Etleva DeliaPronari i një taverne të njohur në Tiranë është një nga “viktimat” e dy personave të arrestuar dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e vjedhjes me anë të mashtrimit në shuma të mëdha. Biznesmenë, persona me arsim të lartë e madje edhe gazetarë, kishin rë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.076Z

Berat/ Ekzekutohet me automatik biznesmeni

Një biznesmen është ekzekutuar mbrëmë në hyrje të qytetit të Beratit. Sipas policisë, Adriatik Mustafaraj, 52 vjeç, është vrarë me breshëri automatiku nga persona ende të paidentifikuar pak pas mesnatës së 9 majit 2014. Autorët e vrasjes kanë ndjekur lëvizjet e Mustafarajt dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.121Z

Arrestohet biznesmeni grek, mashtroi pogradecarin

 KORÇE - Prangoset biznesmeni grek. Policia e Korçës bëri të ditur se arrestoi pasditen e së enjtes Janis Papadhjas, 58 vjeç. Mësohet se biznesmeni nga fshati Lavadhja ishte denoncuar nga një tjetër biznesmen nga Pogradeci. Ai e kishte denoncuar 58- vjeçarin g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama