Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmeni

Total: 7889
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.712Z

Borxhet, vetevaret biznesmeni

Nje biznesmen, nga qyteti i Lacit, eshte vetevarur mengjesin e djeshem ne banesen e tij. Sipas policise vendore, 40-vjecari Shkelqim Hasolli mendohet se ka kryer gjestin ekstrem, per arsye te borxheve te akumuluara nga aktiviteti i tij tregtar. Biznesmeni i ka dhene fund jetes me nje tel, qe sherben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.655Z

Arrestohet biznesmeni Jeton Sadiku

Biznesmeni Jeton Sadiku, ish pronar i Fabrikës së Llamarinës “Llamkos” nga Vushtrria është arrestuar në Mitrovicë nga Policia e Kosovës me dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale të mashtrimit. Burimet e Indeksonline brenda poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.462Z

Lirohet biznesmeni Neranxi: Ngjarje e shëmtuar!

Biznesmeni Nikollaq Neranxi është lënë i lirë pas disa orë ndalini nga policia e Tiranës. Ai u ndalua pasi kishte fyer një efektiv policie për shkak të detyrës. Pas 6 ore ndalimi te padrejte dhe absurd nga policia, tashme jam lene i lire. Kete ngjarje te shemtuar do kemi kohe ta analiz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.874Z

Lidhja me nje grua, peng biznesmeni

Tirane- Tentonte te bente jeten e Kazanoves, por bie ne kurth rrembimi biznesmeni nga Vlora. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne Tirane dhe policia e ka regjistruar si precedent penal pengmarrjeje, pavaresisht se dy te ndaluarit deshmuan se donin te sqaronin lidhjen qe Anesti A., kishte me gruan e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.523Z

Vetëvritet biznesmeni i gazit në Sarandë

30/09/2009  Gjendet në banesën e tij me një plumb në kokë. Vuante prej vitesh nga depresioni SARANDË- Gjendja depresive ka shënuar një tjetër viktimë në qytetin jugor të vendit në Sarandë. I ndodhur nën depresion të fuqishëm, biznesmeni i tregtimit të gazit, Spiro Kromidh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.659Z

Durrës, ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit

Një vrasje është shënuar sot në lagjen nr 13 të qytetit të Durrësit. Një biznesmen ndërtimi është ekzekutuar me armë mëngjesin e sotëm nga 2 persona ende të paidentifikuar. Sipas policisë, viktima është identifikuar si shtetasi Flaurent Cani, investitor në fushën e ndërtimeve n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.275Z

Ekzekutohet në Rinas, biznesmeni

 Etleva DeliaBiznesmeni Sherif Memoçi, pronar i një lokali në Rinas, u vra mbrëmjen e djeshme pas një sherri banal të ndodhur në lokalin e tij.Ngjarja ndodhi rreth orës 21:50, kur biznesmeni i njohur u qëllua disa herë me thikë dhe më pas gjeti vdekjen gjatë transportit për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama