Rezultate te kerkimit per termin: +Bjellorusi

Total: 1199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.346Z

FBKSH: Mlladic fshihet ne Bjellorusi

I superkerkuari nga gjykata nderkombetare e Hages per krime lufte, gjenerali serb Ratko Mlladic, aktualisht po strehohet ne Bjellorusi. Lajmin e ka bere te ditur Fronti per Bashkimin Kombetar Shqiptar, i cili ne nje komunikate per shtyp ka theksuar se ka derguar agjentet e tij ne Bjellor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.825Z

SHBA kritikon zgjedhjet në Bjellorusi

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë kritikuar zgjedhjet parlamentare në Bjellorusi. Departamenti amerikan i Shtetit ka cituar një vlerësim paraprak të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, e cila ka thënë se votimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Perfundon ndeshja: Bjellorusi-Shqipëri : 2-2

Besnik Hasi barazoin 2-2 katër minuta para përfudnimit të kohës së rregullt. KRONIKA E NDESHJES PJESA E DYTE: 86' Hasi shënon gol duke barazuar rezultatin 2-2 84\' Mukaj hyn në vend të Lalës 77\' Dallku bllokohet në gjuajtje. 73\' Kapllani (in) - Skela (out) (Albania) 73' Tare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.253Z

Pjesa e parë: Bjellorusi-Shqipëri 2-1.

Shqipëria ka hunbur pjesën e parë të ndeshjes me Bjellorusinë me rezultatin 2-1. Bjellorusia kaloi në avantazh në mnëyrë të befasishme që në minutën e 2-të me anë të Kalacev. Pesë minuta më pas, Ervin Skela barazoi nga pika e bardhë,por barazimi nuk jetoi më shumë se 17 minuta,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

FKBSH: Mladic eshte ne Bjellorusi

Fronti per Bashkim Kombetar Shqiptar, ne nje komunikate per median beri te ditur se krimineli serb Ratko Mladic po strehohet ne Bjellorusi. "Struktura inteligjente e Frontit per Bashkim Kombetar Shqiptar, Sigurimi Kombetar Shqiptar, qe hap pas hapi e ka ndjekur dhe po e ndjek kriminelin serb Ratko M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

FBKSH:Mlladiç po strehohet në Bjellorusi

Fronti për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH) bën të ditur se krimineli serb Ratko Mladiç po strehohet në Bjellorusi. "Struktura inteligjente e Frontit për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH), Sigurimit Kombëtar Shqiptar (SKSH), që hap pas hapi e ka ndjekur dhe po e ndjek kriminelin ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.283Z

Nënshkruhet marrëveshja atomike Rusi-Bjellorusi

Rusia do ta ndërtoj një stacion atomik të energjisë elektrike në Bjellorusi dhe këtij vendi do t`i japë një kredi prej 9.4 miliardë dollarë. Kryeminsitri rus, Vlladimir Putin, ka mbikqyrur nënshkrimin e marrëveshjes në Minsk, sipas s&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama