Rezultate te kerkimit per termin: +Blackburn

Total: 343
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.617Z

Blackburn, ofertë për Cissen

Nga Express më 02 maj 2011 në ora 19:30 Klubi nga Bundesliga, Freiburg ka konfirmuar se Blackburn Rovers ka paraqitur ofertë për sulmuesin e shumëkërkuar Papiss Cisse. 25 vjeçari ka qenë në formë të shkëlqyeshme për Freiburgun pas transferimit nga klubi francez Metz më 2009. Sulmu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.782Z

Premier, Arsenali mundet nga Blackburn

Blackburn ka mundur Arsenal 2-1 dhe Wigan ka barazuar 2-2 me Hull në takimet e mbetura nga java e 37-të e Premier League. Gunners kanë shënuar më anë të Van Persie, ndërsa Blackburn me anë të Dunn e Samba. Pas këtyre takimeve kreun e klasifikimit të Premier League e mban Chel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.774Z

Blackburn largon sulmuesin Fowler

Blackburn Rovers i jep fund bashkejeteses me sulmuesin Robbie Fowler. Ish lojtari i Liverpool, tashme ne moshen 33 vjecare, u ble vetem per 3 muaj ne shtator dhe nuk do ta rinovoje kontraten me skuadren e Premier League, e cila skadon gjate ketij muaji. Me mberritjen e trajnerit te ri ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.504Z

Maradona kerkohet nga Blackburn

E ardhmja e Diego Armando Maradona mund të jetë në Premier League. Sipas ‘The Mirror’, ish-trajneri i Argjentinës është piketuar si zëvendësuesi i Sam Allardyce në pankinën e Blackburn. Pronarët e klubit anglez, v&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.653Z

Basturk në Blackburn

Blackburn ka bërë një “gjuajtje” interesante, në prag të përfundimit të afatit kalimtar të janarit. Në fakt, klubi anglez e ka përforcuar mesfushën e vet me futbollistin turk Yildiray Basturk. 31 vjeçari do të luajë në kampionatin anglez, Premierliga, së paku deri në qershor,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.637Z

Blackburn, pas Gudjohnsenit

Blackburn Rovers është i interesuar për sulmuesin e Monacos, Eidur Gudjohnsen, kanë njoftuar mediet angleze të hënën. Ylli islandez ishte në prag të transferimit në West Ham gjatë verës së kaluar, mirëpo në fund vendosi të kalojë në Francë. Menaxheri i Blackburnit, Sam Allardy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.686Z

Blackburn, pas Cisses

Menaxheri i Blackburn Rovers, Sam Allardyce dëshiron të rikthejë sulmuesin Djibril Cisse në Premierligë, sezonin e ardhshëm, ka shkruar revista News of the World, të dielën. Allardyce ka paraqitur ofertë prej 6.5 milionë funtash për sulmuesin e Panathinaikosit. Cisse, i cili sezonin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama