Rezultate te kerkimit per termin: +Blackburn

Total: 343
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.655Z

Premier League, Blackburn mundet 1-2 nga Arsenali

Arsenali ka fituar 2-1 në shtëpinë e Blackburn Rovers në ndeshjen e parë të javës së tretë të Premier League dhe është për momentin në krye të klasifikimit. Golat janë shënuar nga Walcott (20') dhe Arshavin (51') për topçinjtë dhe nga Diouf për padronët e shtëpisë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.961Z

Blackburn refuzon 20 milione euro per Cruz

Blackburn Rovers refuzon oferten 20 milione euro te Manchester City per sulmuesin Roque Santa Cruz. Kjo eshte e disata here qe skuadra e Rovers nuk prnanon te largoje lojtarin e talentuar. Nderkohe, skuadra e “Citizens” nuk heq dore nga deshira per ta marre keto dite lojtarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.918Z

Chimbonda largohet nga Blackburn

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 18:40 Blackburn ka shkëputur kontratën me mbrojtësin Pascal Chimbonda. 31 vjeçari ishte paralajmëruar të largohej nga klubi edhe para ardhjes së menaxherit të ri Steve Kean. Ish mbrojtësi i Wiganit dhe i Tottenhamit spekulohet me transferim te nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.576Z

Salgado vazhdon në Blackburn

Nga Express më 28 janar 2011 në ora 18:19 Mbrojtësi i Blackburn Roversit, Michel Salgado ka vazhduar kontratën e tij me klubin deri në përfundim të sezonit të ardhshëm. Salgado 35 vjeç erdhi në Ewood Park në gusht 2009, pasi ishte liruar nga Real Madridi dhe ka bërë 50 paraqitje pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.540Z

Diouf largohet nga Blackburn

Nga Express më 02 shtator 2011 në ora 14:00 Blackburn Rovers ka shkëputur kontratën e sulmuesit El Hadji Diouf ka njoftuar menaxheri i ekipit Steve Kean. Diouf kishte mosmarrëveshje me Keanin gjatë përgatitjeve dhe klubi ka vendosur të liron sulmuesin senegalez. “Diouf është la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.249Z

Lojtari turk, kandidat për trajner të Blackburn Rover

I aktivizuar pranë Blackburn Rover, turku Tugay Kerimoglu është një ndër emrat më të përfolur për të kaluar në drejtimin e ekipit. Mediat turke publikojnë se shkarkimit nga detyra të teknikut Paul Ince, tre emrat më të përfolur për drejtimin e skuadrës janë Sam Allerdyce, Greame S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.205Z

Blackburn, gjeni gabimin ne fanelen e Santa Cruz

Ne luften per ta mbajtur ne shtepi peruanin, Blackburn ka hedhur nje hap fals, pasi diten e djeshme ne emri fanelen e tij ishte stampuar gabim, “Satna Cruz” dhe me siguri ky detaj nuk i ka pelqyer lojtarit. Blackburn ndodhet ne veshtiresi serioze gjate ketij sezoni pasi po p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama