Rezultate te kerkimit per termin: +Blackburn

Total: 343
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.670Z

Blackburn, shkarkohet trajneri Paul Ince

Lajmin e publikoi drejtuesi i larte i klubit britanik, John Williams ne nje deklarate te publikuar ne faqen zyrtare te skuadres. Blackburn Rovers ka bere te ditur shkarkimin e trajnerit Paul Ince. “Tre fitore ne 17 ndeshje jane shume pak per nje skuader qe vitin e shkuar e mbylli s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.512Z

Maradona kë rkohet nga Blackburn

E ardhmja e Diego Armando Maradona mund të jetë në Premier League. Sipas ‘The Mirror’, ish-trajneri i Argjentinës është piketuar si zëvendësuesi i Sam Allardyce në pankinën e Blackburn. Pronarët e klubit anglez, v&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.573Z

Maradona kërkohet nga Blackburn

E ardhmja e Diego Armando Maradona mund të jetë në Premier League. Sipas ‘The Mirror’, ish-trajneri i Argjentinës është piketuar si zëvendësuesi i Sam Allardyce në pankinën e Blackburn. Pronarët e klubit anglez, v&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.956Z

Blackburn ia mësyn Ronaldinhos

Nga Express më 05 janar 2011 në ora 09:47 Blackburn Rovers e ka konfirmuar ofertën e jashtëzakonshme për Ronaldinhon, vetëm një ditë pasi e mohoi interesimin për yllin e deritashëm të Milanit. BBC-ja shkruan se Rovers kanë bërë gati për futbollistin një ofertë prej 20 milionë fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.215Z

Brad Friedel me Blackburn deri ne 2010

Brad Friedel ka pranuar ti shtoje dhe nje vit kontrates se tij me Blackburn Rovers FC, duke i mundesuar vetes te luaje futboll ne Primier League deri ne Qershor te 2010-es. Portieri 36 vjecar amerikan mberriti ne Ewood Park nga Liverpul FC ne Nentor 2000 dhe realizoi paraqitjen e tij te 300-te ne li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

Premier League, fitore per Fulham e Blackburn

Fitore per Bolton, Sunderland, Blackburn dhe Fulham ne javen e 18-te te Premier League. Bolton ka mposhtur Portsmouth me rezultatin 2-1, Fulham e Blackburn nga 3-0 Middlesbrough dhe Stoke City, ndersa Sunderland ka mposhtur 4-1 Hull City ne transferte. Neser luhen takimet West Bromwich-M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.797Z

Blackburn Allardyce prane largimit

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 1621 Menaxheri i Blackburn Sam Allardyce sipas tabloidit britanik 145The Sun146 e ka paralajmeruar largimin nese udheheqesit e klubit nuk i permbushin kerkesat e tij. Gjithnje duke u bazuar ne kete tabloid trajneri anglez u ka kerkuar zyrtareve te klubit qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama