Rezultate te kerkimit per termin: +Blackburn

Total: 343
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.512Z

Maradona kë rkohet nga Blackburn

E ardhmja e Diego Armando Maradona mund të jetë në Premier League. Sipas ‘The Mirror’, ish-trajneri i Argjentinës është piketuar si zëvendësuesi i Sam Allardyce në pankinën e Blackburn. Pronarët e klubit anglez, v&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.573Z

Maradona kërkohet nga Blackburn

E ardhmja e Diego Armando Maradona mund të jetë në Premier League. Sipas ‘The Mirror’, ish-trajneri i Argjentinës është piketuar si zëvendësuesi i Sam Allardyce në pankinën e Blackburn. Pronarët e klubit anglez, v&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.956Z

Blackburn ia mësyn Ronaldinhos

Nga Express më 05 janar 2011 në ora 09:47 Blackburn Rovers e ka konfirmuar ofertën e jashtëzakonshme për Ronaldinhon, vetëm një ditë pasi e mohoi interesimin për yllin e deritashëm të Milanit. BBC-ja shkruan se Rovers kanë bërë gati për futbollistin një ofertë prej 20 milionë fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.215Z

Brad Friedel me Blackburn deri ne 2010

Brad Friedel ka pranuar ti shtoje dhe nje vit kontrates se tij me Blackburn Rovers FC, duke i mundesuar vetes te luaje futboll ne Primier League deri ne Qershor te 2010-es. Portieri 36 vjecar amerikan mberriti ne Ewood Park nga Liverpul FC ne Nentor 2000 dhe realizoi paraqitjen e tij te 300-te ne li

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.326Z

Premier League, fitore per Fulham e Blackburn

Fitore per Bolton, Sunderland, Blackburn dhe Fulham ne javen e 18-te te Premier League. Bolton ka mposhtur Portsmouth me rezultatin 2-1, Fulham e Blackburn nga 3-0 Middlesbrough dhe Stoke City, ndersa Sunderland ka mposhtur 4-1 Hull City ne transferte. Neser luhen takimet West Bromwich-M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.797Z

Blackburn Allardyce prane largimit

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 1621 Menaxheri i Blackburn Sam Allardyce sipas tabloidit britanik 145The Sun146 e ka paralajmeruar largimin nese udheheqesit e klubit nuk i permbushin kerkesat e tij. Gjithnje duke u bazuar ne kete tabloid trajneri anglez u ka kerkuar zyrtareve te klubit qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.655Z

Premier League, Blackburn mundet 1-2 nga Arsenali

Arsenali ka fituar 2-1 në shtëpinë e Blackburn Rovers në ndeshjen e parë të javës së tretë të Premier League dhe është për momentin në krye të klasifikimit. Golat janë shënuar nga Walcott (20') dhe Arshavin (51') për topçinjtë dhe nga Diouf për padronët e shtëpisë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama