Rezultate te kerkimit per termin: +Bledit

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.366Z

Hoxhaj merr pjesë në Forumin e Bledit në Slloveni

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj pas pjesëmarrjes në meshën e shenjtërimit të Nënë Terezës në Vatikan, ka udhëtuar sot drejt Sllovenisë ku pritet të marrë pjesë në Forumin e Bledit që nis punimet të hënën. Në këtë Forum, do të marrin pjesë shumë kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.465Z

Hoxhaj merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, do të marrë pjesë në Forumin Strategjik të Bledit, organizuar nga Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Sllovenisë dhe Qendra për Perspektivë Evropiane. Hoxhaj, g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.406Z

Ministri Basha merr pjesë në forumin e "BLEDIT"

Ministri i Punëve të Jashtme Z.Lulzim Basha po merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit i cili ka si qëllim diskutimin rreth politikave në kohën e krizës ekonomike. Gjatë punimeve të këtij forumi, Ministri Basha është takuar dhe bisedoi me Ministrin e Punëve të Jashtme të Slloveni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.385Z

Berisha në Slloveni, merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit

Gazeta ShqipKryeministri i vendit, Sali Berisha ndodhet për një vizitë zyrtare në Slloveni, ku gjatë ditës së sotme pritet të ketë një sërë takimesh me personalitete të larta të vendit. Kryeministri Berisha do të pritet në takim nga kryeministri i Republikës së Sllovenisë, Janez J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.323Z

Basha merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit

Ministri i Punëve të Jashtme Z.Lulzim Basha po merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit i cili ka si qëllim diskutimin rreth politikave në kohën e krizës ekonomike. Gjatë punimeve të këtij forumi, Ministri Basha është takuar dhe bisedoi me Ministrin e Punëve të Jashtme të Sllov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Eleminimi i Bledit, qëndrimi i Mirit

07/03/10 00:55 Banorët diskutojnë në kopsht për eleminimin e Bledit dhe qëndrimin e Mirit në shtëpi duke shprehur edhe ndryshimet që po vënë re tek sjellja e Rezartës. Klodi shprehet se ajo po e provokon, ndërsa Domenika tregon se gjatë spektaklit, kur ajo ishte duke folur me Val

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.901Z

Diskutime ndërmjet Gracielës dhe Bledit

25/02/10 13:36 Graciela, teksa ndodhet përballë Bledit, përfiton nga rasti për të diskutuar me të opinionin që ai i dha një natë më parë se ajo është hipokrite. Bledi ia përsërit edhe njëherë se atë mendim ka për të, duke u nisur nga situata që ndodhi. Graciela shprehet s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama