Rezultate te kerkimit per termin: +Bledit

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:17.406Z

Ministri Basha merr pjesë në forumin e "BLEDIT"

Ministri i Punëve të Jashtme Z.Lulzim Basha po merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit i cili ka si qëllim diskutimin rreth politikave në kohën e krizës ekonomike. Gjatë punimeve të këtij forumi, Ministri Basha është takuar dhe bisedoi me Ministrin e Punëve të Jashtme të Slloveni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.385Z

Berisha në Slloveni, merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit

Gazeta ShqipKryeministri i vendit, Sali Berisha ndodhet për një vizitë zyrtare në Slloveni, ku gjatë ditës së sotme pritet të ketë një sërë takimesh me personalitete të larta të vendit. Kryeministri Berisha do të pritet në takim nga kryeministri i Republikës së Sllovenisë, Janez J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.323Z

Basha merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit

Ministri i Punëve të Jashtme Z.Lulzim Basha po merr pjesë në Forumin Strategjik të Bledit i cili ka si qëllim diskutimin rreth politikave në kohën e krizës ekonomike. Gjatë punimeve të këtij forumi, Ministri Basha është takuar dhe bisedoi me Ministrin e Punëve të Jashtme të Sllov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Eleminimi i Bledit, qëndrimi i Mirit

07/03/10 00:55 Banorët diskutojnë në kopsht për eleminimin e Bledit dhe qëndrimin e Mirit në shtëpi duke shprehur edhe ndryshimet që po vënë re tek sjellja e Rezartës. Klodi shprehet se ajo po e provokon, ndërsa Domenika tregon se gjatë spektaklit, kur ajo ishte duke folur me Val

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.901Z

Diskutime ndërmjet Gracielës dhe Bledit

25/02/10 13:36 Graciela, teksa ndodhet përballë Bledit, përfiton nga rasti për të diskutuar me të opinionin që ai i dha një natë më parë se ajo është hipokrite. Bledi ia përsërit edhe njëherë se atë mendim ka për të, duke u nisur nga situata që ndodhi. Graciela shprehet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.450Z

Hoxhaj në samitin strategjik të Bledit

Ministri Hoxhaj, gjatë punimeve të këtij forumi të nivelit të lartë, ku do të marrin pjesë burrështetas, politikanë, përfaqësues të ekonomisë dhe ekspertë të fushave të ndryshme, do të zhvilloj takime me përfaqësues dhe homologë të shumë shteteve të botës të cilët do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.705Z

Hakiut dhe Bledit nuk i puqen karakteret

05/03/10 13:14 Kika dhe Bledi janë afruar sërish për të folur me njëri-tjetrin. Kika i thotë Bledit që nuk pëlqen tek ai faktin që ai thotë një fjalë dhe ikën, nuk dëgjon mendimet e të tjerëve. Bledi kërkon nga Kika ti japë një shembull dhe ai i thotë që një ditë Bledi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama