Rezultate te kerkimit per termin: +Bledit

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Eleminimi i Bledit, qëndrimi i Mirit

07/03/10 00:55 Banorët diskutojnë në kopsht për eleminimin e Bledit dhe qëndrimin e Mirit në shtëpi duke shprehur edhe ndryshimet që po vënë re tek sjellja e Rezartës. Klodi shprehet se ajo po e provokon, ndërsa Domenika tregon se gjatë spektaklit, kur ajo ishte duke folur me Val

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.901Z

Diskutime ndërmjet Gracielës dhe Bledit

25/02/10 13:36 Graciela, teksa ndodhet përballë Bledit, përfiton nga rasti për të diskutuar me të opinionin që ai i dha një natë më parë se ajo është hipokrite. Bledi ia përsërit edhe njëherë se atë mendim ka për të, duke u nisur nga situata që ndodhi. Graciela shprehet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.450Z

Hoxhaj në samitin strategjik të Bledit

Ministri Hoxhaj, gjatë punimeve të këtij forumi të nivelit të lartë, ku do të marrin pjesë burrështetas, politikanë, përfaqësues të ekonomisë dhe ekspertë të fushave të ndryshme, do të zhvilloj takime me përfaqësues dhe homologë të shumë shteteve të botës të cilët do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.705Z

Hakiut dhe Bledit nuk i puqen karakteret

05/03/10 13:14 Kika dhe Bledi janë afruar sërish për të folur me njëri-tjetrin. Kika i thotë Bledit që nuk pëlqen tek ai faktin që ai thotë një fjalë dhe ikën, nuk dëgjon mendimet e të tjerëve. Bledi kërkon nga Kika ti japë një shembull dhe ai i thotë që një ditë Bledi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.238Z

Kuçi do të marrë pjesë në Formun Strategjik të Bledit

Forumi do të mbahet në datat 30 dhe 31 gusht 2009, nën moton “Politikat e krizave ekonomike: Ridefinimi i peisazhit ekonomik dhe gjeopolitik në Evropë dhe Euroazi”. Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Hajredin Kuçi në Forumin Strategjik të Bledit do të prezantojë të arr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.718Z

Harrohet Olta, Bledi del çdo natë me brune të ndryshme

U duk sikur kishte një filling mes Oltës dhe Bledit, të dy pjesëmarrës të “Big Brother 3” dhe pas daljes së Bledit nga shtëpia, gjithçka ishte lënë për t’u sqaruar, kur edhe Olta të dilte që aty. Mirëpo, Bledi si duket nuk ka shumë durim, ca nga fakti se Olta i ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.466Z

Konfirmohen marrëdhëniet e fuqishme politike dhe ekonomike me Slloveninë

Me ftesë të ministrit të Jashtëm të Sllovenisë, Karl Erjavec, ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Bled të Sllovenisë për të marrur pjesë në Forumin e Bledit, dhe para fillimit të Forumit të Bledit, Hoxhaj ka zhvilluar edhe një takim bilateral. Ky takim shë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama