Rezultate te kerkimit per termin: +Bledit

Total: 150
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.705Z

Hakiut dhe Bledit nuk i puqen karakteret

05/03/10 13:14 Kika dhe Bledi janë afruar sërish për të folur me njëri-tjetrin. Kika i thotë Bledit që nuk pëlqen tek ai faktin që ai thotë një fjalë dhe ikën, nuk dëgjon mendimet e të tjerëve. Bledi kërkon nga Kika ti japë një shembull dhe ai i thotë që një ditë Bledi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.238Z

Kuçi do të marrë pjesë në Formun Strategjik të Bledit

Forumi do të mbahet në datat 30 dhe 31 gusht 2009, nën moton “Politikat e krizave ekonomike: Ridefinimi i peisazhit ekonomik dhe gjeopolitik në Evropë dhe Euroazi”. Zëvendëskryeministri i Republikës së Kosovës, Hajredin Kuçi në Forumin Strategjik të Bledit do të prezantojë të arr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.718Z

Harrohet Olta, Bledi del çdo natë me brune të ndryshme

U duk sikur kishte një filling mes Oltës dhe Bledit, të dy pjesëmarrës të “Big Brother 3” dhe pas daljes së Bledit nga shtëpia, gjithçka ishte lënë për t’u sqaruar, kur edhe Olta të dilte që aty. Mirëpo, Bledi si duket nuk ka shumë durim, ca nga fakti se Olta i ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.466Z

Konfirmohen marrëdhëniet e fuqishme politike dhe ekonomike me Slloveninë

Me ftesë të ministrit të Jashtëm të Sllovenisë, Karl Erjavec, ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj po qëndron në Bled të Sllovenisë për të marrur pjesë në Forumin e Bledit, dhe para fillimit të Forumit të Bledit, Hoxhaj ka zhvilluar edhe një takim bilateral. Ky takim shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.469Z

Zbogar: Presim lajme të mira për Kosovën

Nga Express më 09 shtator 2011 në ora 13:49 (E plotësuar) Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj gjatë pjesëmarrjes në Forumin Strategjik të Bledit është pritur sot nga Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Sllovenisë, Samuel Žbogar. Në këtë takim,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.779Z

Komente mbi debatet në shtëpi

06/03/2010 22:55 Kjo javë ka qënë e mbushur me shumë diskutime, debate e konflikte mes banorëve. Një prej tyre ka ndodhur ndërmjet Valonit, Klodit dhe Bledit. Për ta shfaqet një klip ku tregohen këto ndodhi dhe opinionet e tyre mbi to, Valonin apo shkakun e debatit. Arbana e diskuto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.513Z

Ushqimet dhe sjellja e Banorëve

28/02/10 15:30 Teksa bëjnë buxhetin e javës banorët diskutojnë me tonë të larta për mënyrën e shpenzimeve dhe për produktet e blera. Bertina kërkon që të blejë një shampo, por kjo shkaton debat te banorët e tjerë të cilët duke qënë se do të kenë vëtëm 300 lekë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama