Rezultate te kerkimit per termin: +Blues

Total: 480
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.405Z

50 milionë euro për të marrë Riberi në janar

Çelsi nuk heq dorë nga Frenk Riberi. Sipas "The Sun", "Blues"-at janë gati t‘i bëjnë një tjetër ofertë Bajernit të Mynihut, duke vënë në pjatë një shifër të majme, 50 milionë euro, për të marrë talentin francez që në janar dhe për të djegur kështu konkurrencën e rivalëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.247Z

Ultimatum Ançelotit, përmirësim në 3 javë

çesli Tri javë, 21 ditë. Kjo është loja që i mbetet Karlo Ançelotit për të shpëtuar sezonin e çelsit e, për rrjedhojë, pankina e tij, sipas asaj që thotë “Mirror Sport”, një pjesë drejtuesve të “blues”-ave, ajo më pranë Roman Abramoviçit, e ka ngritur gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.568Z

Meireles, zyrtarisht në Fenerbahçe

Fenerbahçe e ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit portugez, Raul Meireles. Futbollisti defanziv ka nënshkruar kontratë katërvjeçare me klubin turk, deri në qershor të vitit 2016. Ekipi nga Stambolli, për ta bërë të vetin 29 vjeçarin ka shpenzuar 8 milionë funte. Përfaqësuesi port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.639Z

Chelsea ngre ofertën: 46 milionë për Rooney

Chelsea i rikthehet sulmit për të marrë në shtëpi sulmuesin e Manchester United dhe Kombëtares angleze, Wayne Rooney. Sipas asaj që raporton sot britanikja “Sunday Telegraph”, klubi i Jose Mourinhos do ti prezantojë në orët në vijim “Djajve të Kuq” ofertën prej 4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.222Z

Kakuta, i lodhur me huazime

Aktualisht i huazuar në Dijon, sulmuesi francez Gawl Kakuta, në pronësi të Chelseas, i ka paralajmëruar Blues, para fillimit të sezonit të ri. 21 vjeçari duket se është lodhur duke u huazuar dhe kërkon qartësi nga klubi londinez. “Këtu jam duke kaluar një eksperiencë mjaft të bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.633Z

Chelsea, kandidat për titull

Fernando Torres insiston se Chelsea do të luftojë për titull të kampionit në Premierligë këtë sezon. Përkundër faktit se triumfuan në Ligën e Kampionëve dhe në FA Cup, Blues përfunduan plot 25 pikë prapa kampionit Manchester City. Mirëpo, sulmuesi spanjoll beson se sivjet gjërat do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.342Z

Bayerni më i rëndësishëm se Franca

Mesfushori i Bayern Munichut, Franck Ribery ka bërë të ditur se gjiganti bavarez ka rëndësi më të madhe për të se ekipi i Francës. 29 vjeçari ka theksuar se kënaqet në Allianz Arena ku erdhi nga Marseille më 2007. “Jam këtu që gjashtë vite. Gjithçka është në rregull. Jam i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama