Rezultate te kerkimit per termin: +Boll

Total: 2387
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.754Z

Shqiptari në Londër përdhunon punonjësen e bankës

Një refugjat kosovar në Londër, përdhunoi në mes të ditës një punonjëse në një bankë investimesh. Jeton Lama, 25 vjeç, e gjurmoi 23- vjeçaren dhe pasi e kapi me forcë, e futi në një qoshe të një rrugi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.241Z

Besnik Mustafaj: Mbështes Malajn, listat e PD-PS janë problematike

TIRANE- Ish-deputeti i Partisë Demokratike dhe ishministër i saj i Jashtëm, Besnik Mustafaj del hapur në mbështetje të kandidimit të socialistit Arben Malaj si deputet i pavarur në qarkun e Vlorës. Në rrjetin social ‘FB’, Mustafaj shkruan se vendimi i Malajt për të dalë i pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.371Z

Banoret hasin ne kundershtime gjate lojes Franci Arbri te mos imitoje Liamin se mjaft e ka imituar

Franceska dhe Genta dalin ne kopsht per te pire cigare dhe fillojne te kendojne me ze te larte duke u argetuar me njera-tjetren. Pak minuta me vone banoret mblidhen ne sallon e fillojne te luajne me njeri-tjetrin duke shkruar nje fjale ne leter njeri nga banoret ndersa pjesa tjeter e banoreve du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.757Z

Franceska Mu merzit Ermali po shikoj ndonje tjeter

Biseda midis dy banoreve vazhdon ende. Erionit po i pelqen bashkejetesa ne grup ndersa Klaudja mendon se do ti pelqente nese banoret do te ishin me tolerante me njeri-tjetrin. Per mendimin tim banoret do te duken ne momentet e para te nominimit shprehet Klaudja. Ajo flet per Liamin dhe thote se ai d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.060Z

Tranzicioni loja te marre fund

A ka përfunduar tranzicioni politik në Shqipëri? Kësaj pyetje janë munduar t'i japin përgjigje një grup sociologësh dhe poltikanësh gjatë një konference në Durrës. Ish-kryetari i Kuvendit, profesor doktor Servet Pëll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.188Z

Lugina e Preshevës, përfundon protesta për pakënaqësitë mbi gjendjen e arsimit shqip

PRISHTINE -Në qytetin e Bujanocit përfundoi protesta paqësore e organizuar sot nga përfaqësuesit e partive politike shqiptare nga Lugina e Preshevës dhe e mbështetur nga i gjithë spektri joqeveritar në Luginën e Preshevës, lidhur me pakënaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.731Z

Skenën e marrin gjithmonë ata

Sot është Bajrami, një prej festave më të rëndësishme për myslimanët, pas përfundimit të muajit të agjërimit. Ata kanë gjithë të drejtën të gëzojnë dhe ta ndajnë këtë gëzim me besimtarët e tjerë. Por, ashtu si në të gjithë festat fetare, u shfaqën ata, politikanët, q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama