Rezultate te kerkimit per termin: +Boll

Meta: total 1000 / total_found 3406 / time 0.002 / keyword[0] boll / docs[0] 3406 / hits[0] 3876 /
No Pic available
  • 2018-11-03

Has, vizitë në banesën e varfanjakut ku u gjet laboratori i drogës

Gazetarja e Top Channel Anila Hoxha ishte në banesën e Mustaf Shutit, 78-vjçarit që u arrestua për laboratorin e drogës në Has. Gjatë bisedës që i moshuari ka bërë me gazetaren, ai thotë se është mashtruar nga njerëzit që i besoi magazinën dhe se ata i kishin thënë se ajo do të

Italia pushoi hetimet, Tahiri: Lloj-lloj palaçosh kërkuan arrestimin tim
  • 2018-11-01

Italia pushoi hetimet, Tahiri: Lloj-lloj palaçosh kërkuan arrestimin tim

Ish-ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri ka njoftuar në një deklaratë për mediat se Gjykata e Katanias në Itali ka pushuar hetimet ndaj tij, pas akuzave si i përfshirë në organizimin e trafikut ndërkombëtar të drogës. Gjatë fjalës së tij, Tahiri tha se është i vetmi politikan që ka

Rama me ekselentët, nxjerr nga salla studentet protestuese (Video)
  • 2018-10-22

Rama me ekselentët, nxjerr nga salla studentet protestuese (Video)

Studenteve ekselentë të cilët kanë zgjedhur degën e mësuesisë, kryemininistri Edi Rama preferoi tua jepte vetë, lajmin e mirë: Përjashtim nga tarifa e studimit dhe mbështetje financiare nga shteti në vlerën e 1 mijë dollarëve. Kemi vendosur që për të gjithë nxënësit e ekselenc

Ja si trupi na bën të kuptojmë se po e teprojmë me kripën
  • 2018-10-20

Ja si trupi na bën të kuptojmë se po e teprojmë me kripën

Ka të paktën 7 shenja që tregojnë konsumin e tepruar të natriumit, por është një gjë që mund të korrigjohet: thjesht hiqni zakonet e këqija Truri humbet goditjet Një studim kanadez 2011 i kryer mbi 1200 të rritur të ulur tregoi se konsumimi i ushqimeve të pasura me natrium rritë sha

BOLL ME BABALET SE E ÇMENDËT KËTË VEND!
  • 2018-10-16

BOLL ME BABALET SE E ÇMENDËT KËTË VEND!

Alfred Veliu, i ashtuquajturi “Babalja” Nga Zamira ÇAVO Me sa duket liderët tanë duhen ndarë në dy kategori: në ata që nuk kanë fare personalitet dhe në ata që kanë disa të tillë! Kryetari i opozitës hyn padyshim në kategoinë e parë. Flet, aktron, intrigon, bën sikur re

Rama: Shpifjet nga kazani politik dhe mediatik do përballen në gjyq
  • 2018-10-12

Rama: Shpifjet nga kazani politik dhe mediatik do përballen në gjyq

Nëpërmjet një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama thekson se çdo shpifje nga politika apo edhe nga media do të paditet në gjykatë. Rama sqaron se lekët e fituara nga gjyqet do të shkojnë në Fondin e Edukimit. Sipas tij, ky fond do të krijohet për të mbështetur çerdhet, kopsh

Tirana shkarkon Ze Marian, ja kush pritet ta zëvendësojë!
  • 2018-10-11

Tirana shkarkon Ze Marian, ja kush pritet ta zëvendësojë!

Ze Maria nuk është më trajner i Tiranës. Në shtëpinë bardheblu dilemat kanë marrë fund. Presidenti i klubit, Refik Halili ka vendosur shkarkimin e teknikut brazilian, për të tentuar një nisje të re të skuadrës që ka zhgënjyer në sezonin e rikthimit në Kategorinë Superiore pavarë