Rezultate te kerkimit per termin: +Boll

Meta: total 1000 / total_found 3406 / time 0.002 / keyword[0] boll / docs[0] 3406 / hits[0] 3876 /
Vasili i LSI thirrje shqiptarëve: Mos e paguani taksën në Rrugën e Kombit
  • 2018-03-25

Vasili i LSI thirrje shqiptarëve: Mos e paguani taksën në Rrugën e Kombit

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili u ka bërë thirrje shqiptarëve ta refuzojnë pagesën për taksën në Rrugën e Kombit, që do nisë të aplikohet duke filluar nga kjo javë, pasi kjo taksë sipas tij duhet të paguhet nga vetë qeveria. Përmes nj

MBI TEATRIN KOMBËTAR DHE PARTNERITETIN PUBLIK-PRIVAT
  • 2018-03-19

MBI TEATRIN KOMBËTAR DHE PARTNERITETIN PUBLIK-PRIVAT

Foto ilustruese BAJRAM PEÇI Është e njohur që njerëzit me pushtet janë më të fortë se qytetarët e tjerë. Me pushtetin që u ka ardhur në dorë ata mund të shndërrohen, në mos tiranë, në njerëz që pushtojnë hapësirat e lirisë intelektuale. U imponojnë të tjerëve të pranojnë

Lobimi rus, Rama: Lulëzim, shko në Prokurori! Basha: PD ska lidhje me rusët
  • 2018-03-09

Lobimi rus, Rama: Lulëzim, shko në Prokurori! Basha: PD ska lidhje me rusët

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për qëndrimin e mbajtur nga Lulzim Basha, lidhur me akuzat për financimin rus të lobimit të PD-së. Rama shkruan se ky rast është një mishmash që provohet edhe nga 2 prononcime të 2 muajve të fundit. Rama shkruan se është e habitshme sesi gjendet disa ru

Horoskopi, zbuloni se çfarë gruaje jeni në bazë të shenjave
  • 2018-03-07

Horoskopi, zbuloni se çfarë gruaje jeni në bazë të shenjave

Secila është femërore në mënyrën e vet, por yjet kanë shumë për të thënë për këtë: eksploroni anët e vetes, të cilat ndoshta ende nuk i keni ditur Dita e Grave po afrohet dhe pikërisht me këtë rast, është interesante të vërehet se si çdo grua jeton feminilitetin e saj në nj

Sauna e thatë ose e lagur, zbuloni të gjitha përfitimet e saj
  • 2018-03-06

Sauna e thatë ose e lagur, zbuloni të gjitha përfitimet e saj

Desintoksikon, e bën lëkurën të bukur, lufton stresin dhe shumë gjëra të tjera Ata janë pika kryesore e çdo qendre shëndetësore të mirëqenies, aq shumë sa shpesh ofrohen nga shumë lloje të ndryshme: sauna dhe banja turke janë hapat thelbësorë në një sesion në spa. Pasuria e ofe

Krisje e gotave të Pavarësisë, debati Rama-Haradinaj mbyllet me dolli
  • 2018-02-17

Krisje e gotave të Pavarësisë, debati Rama-Haradinaj mbyllet me dolli

Kryeministri Rama shkoi në Prishtinë për të festuar Pavarësinë e Kosovës, ku mori edhe një medalje nga Presidenti Thaçi, por ai në Prishtinë bëri edhe këtë deklaratë në një intervistë televizive. Demarkacioni është një problem i shpikur, është një problem i shpikur nga politi

Patozi: Shkoni në Vlorë që të kuptoni bashkimin e Bashës!
  • 2018-02-12

Patozi: Shkoni në Vlorë që të kuptoni bashkimin e Bashës!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka kritikuar kreun e kësaj force politike për shkarkimin e 3 anëtarëve të kryesisë së degës në qytetin e Vlorës. Në një postim në Facebook, Patozi shkruan se Basha i ka bërë një gjyq popullor në mungesë 3 anëtarëve, gjë që sip