Rezultate te kerkimit per termin: +Bordin

Total: 4746
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.242Z

Berisha takon bordin drejtues të gazsjellësit

Kryeministri Berisha takohet me Bordin Drejtues të projektit të gazsjellësit Trans-Adriatik. Shefi i qeverisë shqiptare është takuar me drejtorin e projektit Robert Klein dhe përfaqësues të kompanisë finlandeze "StatoilHydro", Jan Mikal Heiberg dhe Irene Rummelhoff dhe asaj zvicerane EGL M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.617Z

Juventus thërret urgjentisht bordin

Juventusi ka marrë një hap të pazakontë duke thirrur një mbledhje emergjente të bordit drejtues për të diskutuar se çfarë mund të shpëtohet nga pjesa e mbetur e sezonit dhe të përgatitet plane për sezonin e ardhshëm. "Tuttosport' dhe "Sky Sport Italia" pohojnë se pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.003Z

Mbyllen aplikimet për bordin drejtues të BSH-së

Kjo e marte ka shënuar afatin përfundimtar te aplikimeve per anëtar te Këshillit Mbikëqyrës se Bankës se Shqipërisë. 30 shtatori ishte dita e fundit per paraqitjen e kërkesave, te paralajmëruara nga kryeministri Edi Rama, ndërkohë qe vijojnë ende aplikimet per guvernator, proces ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.808Z

Justin Bieber pushime në bordin e një Jahti

Transmetuar më 18.08.2015 - 20:49 Këngëtari i njohur Justin Bieber po kalon disa ditë pushimesh në Kaliforni. 21 vjeçari është fotografuar në bordin e një Jahti me disa mikesha dhe miq të tij. I shoqëruar me tre vajza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.542Z

Gjiknuri takon bordin e kompanisë shtetërore holandeze të gazit

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri priti sot në takim një delegacion të kompanisë shtetërore të gazit në Hollandë Gasunie. Grupi kryesohej nga shefi ekzekutiv Han Fennema dhe përbëhej nga anëtarët e bordit drejtues Rene Oudejans,  Ulco Vermeulen, Annie Krist, Hans

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.344Z

Rama prezanton bordin e dialogut në Elbasan

Partia Socialiste krijon bordin e dialogut edhe në qytetin e Elbasanit. Një grup profesionistësh dhe intelektualësh të rinj kanë krijuar në qytetin e Elbasanit, bordin e dialogut të Partisë Socialiste me shoqërinë. Ky bord është i konceptuar si një urë lidhëse mes PSSH-së dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.554Z

Ardian Fullani dhe Ermelinda Meksi në bordin e Bankës së Shqipërisë

Share Kuvendi ka miratuar gjashtë emrat për Bordin Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Tre emrat e parë, ato të qeverisë, kanë marrë votën kundër të opozitës. Ardian Fullani, guvernatori aktual, mori 75 vota pro, 54 kundër. Petraq Milo, edhe ky propozim i q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama