Rezultate te kerkimit per termin: +Bordin

Total: 4746
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.344Z

Rama prezanton bordin e dialogut në Elbasan

Partia Socialiste krijon bordin e dialogut edhe në qytetin e Elbasanit. Një grup profesionistësh dhe intelektualësh të rinj kanë krijuar në qytetin e Elbasanit, bordin e dialogut të Partisë Socialiste me shoqërinë. Ky bord është i konceptuar si një urë lidhëse mes PSSH-së dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.554Z

Ardian Fullani dhe Ermelinda Meksi në bordin e Bankës së Shqipërisë

Share Kuvendi ka miratuar gjashtë emrat për Bordin Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë. Tre emrat e parë, ato të qeverisë, kanë marrë votën kundër të opozitës. Ardian Fullani, guvernatori aktual, mori 75 vota pro, 54 kundër. Petraq Milo, edhe ky propozim i q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.372Z

Banka e Shqiperise qeveria dergon kandidaturat per bordin

Qeveria i dërgon Parlamentit tre kandidaturat për bordin mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë. Guvernatori aktual, Ardian Fullani, drejtuesja e Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare, Elisabeta Gjoni dhe këshilltari i kryeministrit, Petraq Milo janë kandida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.222Z

Socialistët krijojnë Bordin e Dialogut

 Kryetari socialist, Edi Rama, ka krijuar në qytetin e Fierit "Bordin e Dialogut me Shqipërinë" të cilësuar si një iniciativë qytetare. Sipas kryetarit socialist, ky bord është një ngjarje e veçantë, ose një ngjarje që nuk ngjan me takimet e vazhdueshme, qoftë bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.612Z

Gjendet nje trup i djegur ne bordin e Norman Atlantic

PUBLICITET Nje trup i djegur eshte zbuluar ne tragetin Norman Atlantik i cili u mbyt pasi nje zjarr ra ne bord me 28 dhjetor Trupi ndodhej ne kabinen e nje kamioni ne uren 4 Prokurori i Bari Ettore Cardinali hyri ne beliken e ankoruar ne Brindisi pas nje sinjalizimi nga ana e forcave zj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.499Z

Shperthim ne bordin e avionit

brbrShtohen dyshimet se rrezimi i avionit te kompanise EgyptAir ne Detin Mesdhe eshte shkaktuar nga nje shperthim ne bordin e tij Te dhenat e fundit te hetimit jane zbuluar nga nje zyrtar egjiptian i mjekesise ligjore pas ekzaminimit te pjeseve te trupave te viktimave nga nje skuader ekspertesh Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.230Z

Berisha, me bordin e gazsjellesit Transadriatik

Kryeministri Berisha pati nje takim me Bordin Drejtues te projektit te gazsjellesit Trans-Adriatik te perbere nga drejtori i projektit Robert Klein dhe perfaqesues te kompanise finlandeze dhe asaj zvicerane. Qellimi i takimit te djeshem ishte prezantimi i arritjeve dhe vizionimi i ketij projekti ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama