Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.593Z

Shkruajnë edhe mediat botërore, Kosova në kualifikimet për Botëror?

Lajmi se Kosova mund të jetë pjesë e kualifikimeve për Kampionatin Botëror të vitit 2018 tashmë ka zënë vend edhe në mediat e famshme botërore. "Associated Press" kumton lajmin se shteti i Kosovës ka gjasa të jetë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.680Z

Fanny ka fituar botërorin e saj

Fanny ka fituar botërorin e saj Lajmi i “zyrtarizimit” të lidhjes së tyre u përhap në ditët e para të botërorit të Brazilit, aty ku edhe u fotografuan të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Por me përfundimin para kohe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.442Z

Sot, Dita Botërore e Popullsisë

TIRANE-Sot është Dita Botërore e Popullsisë, dhe theksi këtë vit është shëndeti riprodhues. Zyrtarë të OKB-së thonë se numri i grave në vendet më të varfëra të botës të cilat dëshirojnë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Shaqiri, muskulozi i Botërorit

Xherdan Shaqiri është rreziku kryesor i Argjentinës për sfidën e nesërme. Por Shaqa mund të jetë i frikshëm për Argjentinën edhe në pamjen fizike. Muskujt e tij vazhdojnë të jenë të formësuar duke rënë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.392Z

Almeda Abazi, xhiro rreth botës

Bukuroshja shqiptare e cila po ecën suksesshëm në Turqi, Almeda Abazi, falë një programi po bën xhiron e botës. Ajo është bashkëprezantuese me një moderator turk në një program ku vizitohen vende të ndryshme të botës du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.576Z

I kthehet superylli botërorit

Pas lëndimeve të disa yjeve që mund ti mungojnë botërorit, Kampionati që do të mbahet në Brazil do të ketë një superyll më shumë. Radamel Falcao ka arritur të rikuperohet me kohë për të qenë pjesë e Kolumb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.499Z

"Botërori 2014" Trajneri i Francës,Ribery jashtë botërorit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Francë - Frank Ribery është demtuar dhe sipas trajnerit të Fracës ai është përjashtuar nga Kupa Botërore.Gjithashtu trajneri Didier është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama