Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.026Z

Shaqiri, muskulozi i Botërorit

Xherdan Shaqiri është rreziku kryesor i Argjentinës për sfidën e nesërme. Por Shaqa mund të jetë i frikshëm për Argjentinën edhe në pamjen fizike. Muskujt e tij vazhdojnë të jenë të formësuar duke rënë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.392Z

Almeda Abazi, xhiro rreth botës

Bukuroshja shqiptare e cila po ecën suksesshëm në Turqi, Almeda Abazi, falë një programi po bën xhiron e botës. Ajo është bashkëprezantuese me një moderator turk në një program ku vizitohen vende të ndryshme të botës du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.576Z

I kthehet superylli botërorit

Pas lëndimeve të disa yjeve që mund ti mungojnë botërorit, Kampionati që do të mbahet në Brazil do të ketë një superyll më shumë. Radamel Falcao ka arritur të rikuperohet me kohë për të qenë pjesë e Kolumb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.499Z

"Botërori 2014" Trajneri i Francës,Ribery jashtë botërorit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Francë - Frank Ribery është demtuar dhe sipas trajnerit të Fracës ai është përjashtuar nga Kupa Botërore.Gjithashtu trajneri Didier është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.051Z

Dita Botërore e Poezisë

TIRANE-Cdo ditë ka risi dhe të vecantën e saj. Por kjo sot është Dita Botërore e Poezisë. Në vitin 1999, 21 marsi është shpallur nga UNESCO, Dita Botërore e Poezisë. Vendimi i marrë në kongresin e 30-të të kësaj agj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.499Z

Riberi humb Kampionatin Botëror

Franca ka pësuar një goditje të rëndë pak ditë përpara fillimit të kampionatit botëror që do të zhvillohet në Brazil.Futbollisti kryesor i ‘gjelave’ Frenk Riberi ka humbur eventin më të rëndësishëm pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.238Z

Botërori i 37 golave dhe asnjë barazimi

Në 11 ndeshjet e para të zhvilluara, Botërori i Brazilit ka regjistruar plot 37 gola, teksa karakteristikë e tij është fakti se nuk njeh barazim. Kampionati Botëror i Brazilit është duke prodhuar një numër të madh golash në krahasim me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama