Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Meta: total 1000 / total_found 172787 / time 0.064 / keyword[0] bot / docs[0] 172787 / hits[0] 334500 /
Rikthehet Mayweather, më 31 dhjetor sfidon japonezin Nasukawa
  • 2018-11-05

Rikthehet Mayweather, më 31 dhjetor sfidon japonezin Nasukawa

Habit Floyd Mayweather. Ish-kampioni i botës në boks në 5 kategori të ndryshme ka lajmëruar në një konferencë për shtyp se do të kthehet në ring në një duel të ligës japoneze të arteve marciale miks. 41-vjeçari, sipas programit, do të përballet më 31 dhjetor, në Saitama, me luft

Xhafaj tregon arsyet e largimit nga ministër i Brendshëm
  • 2018-11-05

Xhafaj tregon arsyet e largimit nga ministër i Brendshëm

Ministri në ikje Fatmir Xhafaj ka dalë në një konferencë për shtyp pasditen e kësaj të hëne, ku bëri një ryzeme të punës së bërë gjatë kohës që ai ishte në krye të kësaj ministrie. Histori suksesi i quan, Xhafaj aksion e bëra së fundi në kuadër të operacionit Forca e Ligji

Gjyqi i shekullit për Zotin e Drogës, nis sot në Nju Jork gjykimi i El Chapos
  • 2018-11-05

Gjyqi i shekullit për Zotin e Drogës, nis sot në Nju Jork gjykimi i El Chapos

Gjyqi i Joaquin “El Chapo” Guzman, i cili akuzohet për drejtimin e kartelit më të madh të drogës në botë, pritet të nisë sot në SHBA me juristë anonim dhe siguri të lartë. Gjyqi do të zhvillohet në një gjykatë federale në Bruklin dhe pritet të kushtojë miliona dollar

Klopp nuk grumbullon Shaqirin: Sduam incidente në Beograd
  • 2018-11-05

Klopp nuk grumbullon Shaqirin: Sduam incidente në Beograd

Xherdan Shaqiri nuk do të udhëtojë me Liverpoolin drejt Beogradit për ndeshjen e Championsit ndaj Crvna Zvezdës. Klubi nga Anfield e ka marrë këtë vendim për shkak të polemikave serioze, që mund të lindin në kryeqytetin serb nga prania shqiptarit, i cili është me rrënjë shqiptare t

Ja si marketingu shtyn blerjet anormale të yjeve të futbollit
  • 2018-11-05

Ja si marketingu shtyn blerjet anormale të yjeve të futbollit

Vitet e fundit, merkatoja e futbollistëve është çmendur, me shifra të paimagjinueshme më parë për transferimet e futbollistëve. Me të drejtë lind pyetja: A e justifikon një lojtar çmimin prej qindra milionë euro? Si arrijnë klubet të ndryshme ta kthejnë mbrapsht një investim që mu

No Pic available
  • 2018-11-04

Gabriela Misterial, rrëfimet e erosit

Hapësirë shpirti prej ari dhe në shtrirje të artë dy trupa si lëmshe ari një trup i famshëm që dëgjon e një trup i famshëm që flet në livadh në të cilin asgjë nuk flet Gabriela Misteral i shkruante këto vargje, teksa sillte në mendje ditët e trishtuara me Romelio Ureta. Ai asnjë

Botërori i peshëngritjes, Briken Calja renditet i 7-ti
  • 2018-11-04

Botërori i peshëngritjes, Briken Calja renditet i 7-ti

Dëmtimet e pësuara nuk e kanë lejuar kampionin e Europës, Briken Calja për të marrë më shumë se një vend të shtatë në Kampionatin Botëror që po zhvillohet në Turkmenistan. Edhe pse bëri një paraqitje për tu vlerësuar, Calja nuk ia doli të merrte asnjë medalje në shkëputje, sh