Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Meta: total 1000 / total_found 172787 / time 0.063 / keyword[0] bot / docs[0] 172787 / hits[0] 334500 /
Rrokadë pushteti në Arabi? Perëndimi ka gati rrëzimin e princit Salman
  • 2018-11-03

Rrokadë pushteti në Arabi? Perëndimi ka gati rrëzimin e princit Salman

Pas tronditjes që prodhoi vrasja e Jamal Khashoggi, Princi Mohammad bin Salman i Arabisë Saudite mund të përballet me probleme në shtëpi. Siç thonë analistët, në Arabinë Saudite kanë nisur të vlojnë tezat për largimin e princit të kurorës. Pjesa më e madhe e zemërimit ndërkombët

Trondit Der Spiegel, UEFA ka fshehur dopingun e një futbollisti të famshëm
  • 2018-11-03

Trondit Der Spiegel, UEFA ka fshehur dopingun e një futbollisti të famshëm

Pas skandaleve me Manchester City-in dhe Paris Saint Germain del një tjetër skandal nga zbulimet që ka bërë sëfundmi Football Leaks.Gazeta e njohur Der Spiegel ka tronditur botën e futbollit duke nxjerrë publike disa nga dokumentet sekrete të platformës investigative Football Leaks. Der Sp

No Pic available
  • 2018-11-03

Messi akuzohet për pastrim parash

Nuk ka paqe për yjet e futbollit botëror. Pas Cristiano Ronaldos i cili akuzohet për përdhunim dhe është në një çështje gjyqësore, listës së futbollistëve të mëdhenj që akuzohen për veprime të paligjshme u është shtuar edhe Lionel Messi. Në mënyrë surprizë në një moment q

VARRET E USHTARËVE GREKË, NJË TURP HISTORIK!
  • 2018-11-02

VARRET E USHTARËVE GREKË, NJË TURP HISTORIK!

Nga Spartak NGJELA Policia speciale e Shqipërisë ka qenë në krye të detyrës së vet kur vrau dje terroristin grek. Shqipëria është e pacenueshme.  E shihni si janë katandisur pushtuesit anadolllas grekë që vinë në Shqipëri me terroristë injorantë të përsërisin historinë e turps

Babai i Kacifasit dëshmon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda
  • 2018-11-02

Babai i Kacifasit dëshmon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

Ka zgjatur afro dy orë dëshmia e babait të Konstandinos Kacifas, në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, pasi i biri mbeti i vrarë gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Jani Kacifa u paraqit pranë organit të akuzës rreth orës 12.20 të ditës së sotme, i shoqëruar nga dy avokatë, nj

No Pic available
  • 2018-11-02

Flaka Haliti përballë Adela Demetjas për artin

Flaka Haliti do të vijë në një rrëfim mbi artin në Galerinë Kombëtare të Arteve me artisten Adela Demetja më 26 nëntor 2018, ora 18:30. Ky bashkëbisedim zhvillohet krahas ekspozitës Këtu Apo Atje Është Më Atje që Haliti ka hapur në Galerinë Kombëtare të Arteve dhe ka si qëlli

No Pic available
  • 2018-11-02

Historia e vrasjes së Romanovëve të Rusisë ende e pazgjidhur

Nga të gjitha vendet që morën pjesë në Luftën e Parë Botërore, asnjëri nuk pësoi më shumë dëme se sa Rusia. Pakënaqësitë brenda vendit për humbjet gjatë luftës çuan në braktisjen e fronit nga Cari Nikollaj i Dytë i dinastisë së Romanovëve dhe, disa muaj më vonë, në revolu