Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.730Z

E pabesueshme: Anulohen Botërori 2018 dhe 2022!?

Arrestimi i sotshëm i zyrtarëve të lartë të FIFA-s thuhet se do të jetë një bombë e vërtetë për shtëpinë më të madhe të futbollit botëror. Thuhet se në këtë hetim do të dalin detaje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.342Z

Ku dallon Messi nga të tjerët në Botëror?

Lionel Messi është "shtet" në veti edhe në këtë Kampionat Botëror. Lojtari më i mirë në rruzull po shkëlqen në Kampionatin Botëror duke udhëhequr Argjentinën drejt çerekfinales të Botërorit. Messi &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.368Z

Google Maps me pamjet e 12 stadiumeve ku do zhvillohet Botërori

Ka mbetur vetëm një javë para se të fillojë Kampionati Botëror i Futbollit në Brazil, kështu nëse po planifikoni të ndiqni ndeshjet në stadium dhe keni nevojë për një udhërrëfyes për të shkuar në këto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.510Z

50 kuriozitet më të rralla në botë

Në botë ka shumë kuriozite por po paraqesim vetëm 50 prej ketyre kurioziteteve më interesante të botës.1. Femra që ka lindur më shumë fëmijë është një ukrainase. Ajo ka lindur 69 fëmijë, nga të cilët vet&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.976Z

Platini insiston për Botëror gjatë dimrit

TIRANE-Presidenti i UEFA-së, Michel Platini është i vendosur për zhvillimin e Kampionatit botëror gjatë stinës së dimrit, për herë të parë në histori të garës ndërkombëtare. Francezi insistoi rreth idesë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.122Z

Lavrov: Putin, politikani më i popullarizuar në botë

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka thënë se presidenti rus Vladimir Putin është politikani më i popullarizuar në botë si rezultat i politikës së pavarur në Moskë. “Vladimir Putini është lideri më i popullarizuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.904Z

Blatter: Botërori i Katarit në verë ishte gabim

Presidenti i FIFA-s Sep Blatter e pranoi se vendimi për ti dhënë Katarit të drejtën e organizimit të kupës së botës 2022 mund të ketë qenë një gabim duke e ditur shumë mirë se organizimi i turneut në verë mund t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama