Rezultate te kerkimit per termin: +Bot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.484Z

Shakira, puthja që nuk keni parë në finalen e botërorit (FOTO)

Shakira mori pjesë në ceremoninë e mbylljes së kampionatit botëror të futbollit në Brazil duke kënduar këngën “La La La”, dhe duke dhuruar një spektakël të paparë. Por menjëherë sapo mbylli performancën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.266Z

Yjet botërorë që ngjasojnë me politikanët shqiptarë (Foto)

Çdo njeri e ka sozinë e tij në botë, por e ka shumë të vështirë ta gjejë atë. Megjithatë ndodh ndryshe me personazhet publike, të cilët për shkak se dalin shpesh nëpër mediat vizive dhe të shkruara e kanë m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.190Z

Meta: Ne shembull në gjithë botën për tolerancën fetare

TIRANE-Salla e Kuvendit të Shqipërisë hapi dyert për 121 gjimnazistë nga e gjithë Shqipëria, pjesëmarrës në Konferencën e 5-të të Modeli i Kombeve të Bashkuara. “Modeli i Kombeve të Bashkuara” është nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.918Z

Madonna, më e paguara në botën e showbiz

Sipas klasifikimit të revistës prestigjioze Forbes, Madonna është ylli më i paguar në botën e showbiz. Këngëtarja ka fituar plot 125 milionë dollarë gjatë vitit të fundit. Pas saj renditet i dyti regjisori Steven Spielberg me 100 mili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.278Z

Seks pranë dritares së shtëpisë, videoja bën xhiron e botës- VIDEO

LONDER – Një video që tregon një çift të rinjsh në momente intime, po bën xhiron e botës në internet. Çifti është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale pranë dritares së shtëpisë dhe videoja &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.716Z

Banka Bot

Raporti i fundit i Bank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.988Z

Kryegjyshi Bot

Kreu i Kryegjyshat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama