Rezultate te kerkimit per termin: +Brazili

Meta: total 1000 / total_found 4594 / time 0.002 / keyword[0] brazili / docs[0] 4594 / hits[0] 6881 /
Aldo Bumçi: Nuk ka asgjë të keqe që SHBA na përgjon, gjithmonë ka mbrojtur interesat e shqiptarëve
  • 2014-07-03

Aldo Bumçi: Nuk ka asgjë të keqe që SHBA na përgjon, gjithmonë ka mbrojtur interesat e shqiptarëve

Ministria e Jashtme nuk ka asnjë reagim pas lajmit të publikuar në gazetën Washington Post, se Shqipëria është një prej 193 vendeve qe përgjon Agjencia Amerikane e Sigurisë NSA. Sipas kësaj ministrie, lajmi nuk është konfirmuar nga asnjë burim zyrtar, veç publikimit në media. Nga

Përse po dështon politika e ndalimit të seksit për lojtarët e Brazil 2014?
  • 2014-07-03

Përse po dështon politika e ndalimit të seksit për lojtarët e Brazil 2014?

Të gjitha skuadrat që kanë ndaluar seksin në Botërorin Brazil 2014, janë mundur. Shpjegimi, miti dhe e vërteta, analizohen nga një studiuese e marrëdhënieve seksuale dhe mbështeten nga studimet Botërori dhe seksi Miti që burrat mendojnë rreth seksit çdo shtatë sekonda mund të n

Statistikat çojnë drejt Brazil-Argjentinë 
  • 2014-07-03

Statistikat çojnë drejt Brazil-Argjentinë 

Ekspertët e Bloomberg janë të bindur për një sukses të seleçaos në finale Brazili dhe Argjentina do të përplasen me njëra-tjetrën me 13 korrik në legjendarin Marakana, në një finale ëndrrash për Botërorin 2014. Ky është projeksioni që specialistët e kompanisë së njohur të st

No Pic available
  • 2014-07-03

Steven Gerrard e harron zhgënjimin në Ibiza

SPANJE - Duket se eliminimi nga Kupa e Botës nuk ka lënë shije shumë të keqe tek Anglia. Madje, për disa prej tyre, largimi i shpejtë nga Brazili është parë si një mundësi ideale për të nisur pushimet verore. Rooney zgjodhi L

No Pic available
  • 2014-07-02

Rodriguez: Kolumbia nuk e ka aspak frikë Brazilin

Entuziazmi i Brazilit nuk të tremb". Ky është mendimi i yllit të kombëtares kolumbiane, Xhejms Rodriguez, i cili i lëshon sfidën formacionit të Luis Felipe Skolarit. Kolumbia i ka fituar të gjitha takimet që ka luajtur deri më tani në Kup&e

Sanchez Brazili nuk eshte vetem Neymar
  • 2014-07-02

Sanchez Brazili nuk eshte vetem Neymar

Brazili nuk eshte vetem Neymar shte ky mendimi i mesfushorit te Kolumbise Carlos Sanchez i cili paralajmeroi shoket e tij te skuadres teksa deklaroi se kur Los Cafeteros te perballen me Selesaon ne cerekfinalet e Boterorit duhet te kene kujdes Brazilin si skuader dhe jo vetem Neymarbr br Neymar es