Rezultate te kerkimit per termin: +Brazili

Total: 4593
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.678Z

Maqedoni kapen 13 ton mish i skaduar

Autoritetet doganore maqedonase kanë sekuestruar dje 13 tonelata mish të skaduar pule, që po futej në Maqedoni përmes pikës kufitare të Bllacës. Lajmin e bëjnë të ditur mediat lokale, sipas të cilave mishi vinte nga Brazili dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.604Z

Maqedoni, kapen 13 ton mish i skaduar

Autoritetet doganore maqedonase kanë sekuestruar dje 13 tonelata mish të skaduar pule, që po futej në Maqedoni përmes pikës kufitare të Bllacës. Lajmin e bëjnë të ditur mediat lokale, sipas të cilave mishi vinte nga Brazili dhe pasi kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.902Z

Cilat jane tregjet me te medha te kafese ne bote

SSSAbrASS brbrNdersa Shtetet e Bashkuara festuan sot diten kombetare te kafese lind pyetja ku jane saktesisht tregjet me te medha te sajbrbr brbrNga 80 vende te matura nga firma kerkimore e tregut Euromonitor International SHBA kishte volumin me te madh te kafese ne dyqanebrbr brbrVitin e kaluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.057Z

Kapen 344 kg kokaine ne Reggio Calabria

0 brbr SSSAbrASS brbrGuardia di Finanza e Rexhio Kalabrias ne Itali ka sekuestruar 344 kg kokaine te nje cilesie te larte te fshehura ne dy konteniere ne portin e Gioia Tauro Aksioni eshte kryer kete fundjavebrbr brbrPolicia lokale bashke me zyrtaret e Doganave sekuestruan kete sasi kokaine ne dy n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.224Z

5 pika kyçe nga ndeshja Gjermani Brazil: Ngritja e një stili të ri

Tani në qendër të vëmendjes janë djemtë e Hoakim Lëv, por ky rezultat do ta humbiste të gjithë kuptimin nëse nuk arrihet fitorja në finalen e së dielës. The Guardian 1 – Humbja e Spanjës në Kupën e Botës supozohet të ishte mbyllja e epokës së tyre. Por stili i tyre i lojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.100Z

Koreja frikëson Brazilin, Dunga falënderon Maikonin

“Seleçao” fiton 2-1, por vuan për më shumë se një pjesë organizimin e koreanoveriorëve Brazili fiton me vështirësi 2-1 kundër një Koreje të Veriut vërtet befasuese. Në fundin e pjesë së parë pamë një Brazil të bllokuar te barazimi 0-0 nga Koreja e Veriut, në një m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.287Z

Sampdoria ne pisten Ronaldo

Skuadra e “kalter” eshte ne krize rezultatesh duke rrezikuar edhe qendrimin ne Serie A, cka ka bere qe drejtuesit te hidhen ne sulm per te marre nga Brazili sulmuesin Ronaldo. Merr forme ideja e Ronaldos tek klubi italian i Samdorias. Pas afrimit te Manchester City dhe PSG, n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama