Rezultate te kerkimit per termin: +Brenda

Meta: total 1000 / total_found 187800 / time 0.069 / keyword[0] brenda / docs[0] 187800 / hits[0] 279863 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Danjel dhe Fotini, fituesit e Big Brother -Love Edition

Love Edition (edicioni i dashurisë) është etiketuar edicioni i nëntë i Big Brother. 13 çifte garuan për të fituar çmimin e  madh, por ata që fituanzemrat e  publikut ishin Danjel dhe Fotini.  Histora e tyre është paksa e vecantë pasi ata u njohën, u dashuruan, u martuan

No Pic available
  • 2017-06-25

Një qytet në Mars brenda vitit 2050

Nga Norvegjia, astrofizikanti i famshëm britanik, Stephen Hawking ripërsëriti thirrjen e tij se njeriu duhet të përgatisë valixhet për tu larguar nga ky planet nëse nuk dëshiron zhdukjen. Hawking shprehet shumë pesimist. Ai thotë se rreziqet janë të shumta, që nga goditja nga një aste

No Pic available
  • 2017-06-25

Gjuha e trupit, si shitësit vëzhgojnë emocionet e blerësve

Kamerat me qark të mbyllur, kamerat me imazhe termike, kapelet me elektroda të inkorporuara dhe pajisje të tjera po rrisin shitjet Nga muaji shtator i vitit të kaluar e deri në prill të këtij viti, një rrjet librarish franceze në Paris, ka vendosur kamera në ambientet e brendshme për të

Votën në këmbim të pronësisë, tre të arrestuar në Çekrezë të Tiranës
  • 2017-06-25

Votën në këmbim të pronësisë, tre të arrestuar në Çekrezë të Tiranës

Tre persona të tjerë janë arrestuar në Tiranë për korrupsion aktiv në zgjedhje. Policia e Tiranës ka vënë në pranga  T. H., 31 vjeç, E. Z., 28 vjeç,  A. K., 22 vjeç. Në fshatin Çekrezë ata janë kapur në flagrancë në automjetin tip Opel, brenda të cilit u gjetën lista e zgjed

No Pic available
  • 2017-06-25

LSI denoncon: Grupe kriminale presion në Durrës. Alarmante në Shijak

LSI denoncon se grupe kriminale me targa falso e suport politik të rilindjes po ushtrojnë presion në disa zona të Durrës, në Shijak e Lezhë. Nga selia e LSI-se Luan Rama denoncoi ne oren 12: 40:   Në disa  zona zgjedhore në qarkun e Durrësit ka përshkallëzim dhe rritj

Zgjedhjet, dhunë në Peqin
  • 2017-06-25

Zgjedhjet, dhunë në Peqin

Sekretari i qendrës së votimit të fshatit Fatish në Peqin është dhunuar, duke bërë që procesi i votimit të ndërpritet. Ishin 5-6 persona për të votuar, në momentin kur hynë disa persona jo të qendrës sonë të votimit. I kërkova të mos futeshin brenda kur më goditën. Nuk ishin

Pas Elbasanit, Lalla shkon në Prokurorinë e Vlorës
  • 2017-06-25

Pas Elbasanit, Lalla shkon në Prokurorinë e Vlorës

Pas Qarkut të Elbasanit, kryeprokurori Adriatik Llalla është drejtuar për në qytetin e Vlorës, ku pritet të ketë takime me zyrtarë të Prokurorisë së këtij rrethi. Ende nuk dihet se çfarë do të thotë Llalla pas kësaj vizite, të cilën e ndërmerr në vazhdën e kontrolleve rutinë