Rezultate te kerkimit per termin: +Britanin

Total: 1579
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.779Z

Shkatërrohet banda e kokainës në Britaninë e Madhe, 21 të arrestuar, mes tyre shqiptarë (Foto)

Policia në Britaninë e Madhe ka shkatërruar një grup kriminal që merrej më shpërndarjen e kokainës. Sipas mediave janë arrestuar 21 persona, mes tyre shumë shqiptarë, e ndërsa operacioni është zhvilluar në 17 zona të nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.339Z

Ja cilat janë rrugët më të shtrenjta në Britaninë e madhe

Duke filluar që nga cmimet në restorantet luksoze, qëndrimi në hotele, shëtitjet nëpër muzeume, apo blerjet në dyqanet e firmave më të mëdha të modës ndërkombëtare apo rrugët më të kushtueshme kanë bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.645Z

Zgjedhjet në Britaninë e Madhe, zhvillohet debati mes liderëve politikë

Shtatë udhëheqësit kryesorë të partive politike në Britani zhvilluan të enjten në mbrëmje debatin më të madh për nga formati në historinë politike në vend, në prag të zgjedhjeve të përgjithshme të 7 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.662Z

Shqiptarët në 'Top Listën' e kriminelëve në Angli

Shqiptarët zënë vendin e tretë në dy kategori të krimeve në Britaninë e Madhe. Shqiptarët të cilët jetojnë në Britaninë e Madhe, zënë vendin e tretë në kategorinë e drogës, dhe po ashtu të treti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.349Z

Kamerun: Mund t qeverisim Britanin

Lideri i konservatorëve, Dejvid Kamerun, pas shpalljes së exit poll-it që e nxjerr fitues me 307 mandate shprehet i bindur se me këtë rezultat mund të qeverisë Britaninë. “Kjo është një fitorë vendimtare për konservatorët dhe më këtë rezultat ne mund të qeverisim&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.861Z

Zgjedhjet në Britani, Sondazhet: fiton Kamerun

Kur kan mbetur vetm dy dit nga zgjedhjet parlamentare t 6 Majit n Britanin e Madhe, sondazhet nxjerrin fitues t zgjedhjeve dhe kryeministr t ardhshm liderin e konservatorve, Dejvid Kamerun. Sipas tyre kryeministri aktual, Gordon Braun prballet me nj opozit n rritje, pasi shum britanik e shohin ish-m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.330Z

Spy Game, Ana Chapman humbet shtetësinë britanike

Autoritetet n Britanin e Madhe kan vendosur t'i heqin nnshtetsin britanike spiunes ruse, Ana Chapman, e cila ka qen m par e martuar me nj shtetas britanik. Sipas BBC, Chapman mund t shpallet person i padshiruar n Britanin e Madhe. Ana Chapman sht nj ndr 10 rust e arrestuar n SHBA, q akuzohet pr spiu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama