Rezultate te kerkimit per termin: +Brovina

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.942Z

Kryesia e PDK-së: Të shkojmë të Brovina, të arrijmë marrëveshje

Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës, në mbledhjen e mbajtur më 2 shtator 2014, shqyrtoi përgatitjet për mbajtjen e suksesshme të Seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës dhe themelimin e institucioneve kushtetuese dhe shtetërore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.278Z

KLSH denoncon ish-drejtorin e Qytetit Studenti Bujar Brovina

Tirane 28 korrik 2015 NOAal- Ish-drejtori i Qytetit Studenti Bujar Brovina eshte kallezuar ne Prokurori per shkelje dhe parregullsi ne dokumentebr br Ne baze te auditit te kryer nga KLSH thuhet se nga kontrolli rezultuan nje sere shkeljesh dhe parregullsish per sa i perket mungeses se dokume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.811Z

Kosove blloku opozitar Veprim i papranueshem

brbrBlloku i partive opozitare ne Kosove e cilesoi te papranueshem vendimin e deputetes Flora Brovina per shtyrjen e seances parlamentare e cila ishte parashikuar per kete te premte Sipas kreut te AAK-se Ramush Haradinaj me kete veprim drejtuesja e seances konstituive Brovina i ka sherbyer vetem PD

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.417Z

Vazhdimi i seancës, më së largu me 5 shtator

Pesë Shtatori, është afati i fundit për konstituimin e Kuvendit. Dhe brenda këtij afati, kryesuesja e seancës, deputetja e PDK-së Flora Brovina, duhet të thërras vazhdimin e seancës. Kjo asht kërkesë e bllokut LDK-AAK-NISMA, raporton Rrokum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.512Z

Blloku i revoltuar, kërkon seancë javën e ardhshme

Koalicioni i partive politike në përbërje të Lidhjes Demokratike e Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Nismës për Kosovën dhe Lëvizjes Vetëvendosje, i ka kërkuar kryesueses së seancës konstituive, Flora Brovina, që të thërrasë vazhdimin e seancës javën e ardhshme. Zon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.913Z

Për Flora Brovinën sot është një ditë e veçantë, ja pse?

Kryesuesja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina nuk e ka pas edhe aq të lehtë gjatë këtyre muajve të “nxehtë” të skenës politike. Por, Brovina mund t’i harrojë gjitha këto brenga. Për kryesuesen, 30 shtatori ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.712Z

Qyteti Studenti, rritet me 5 mijë lekë tarifa e regjistrimit

Rritet tarifa e regjistrimit në qytetin studenti. Drejtori Bujar Brovina pranon rritjen e tarifës por një gjë të tillë e argumenton me faktin e uljes së numrit të studentëve në dhoma dhe përmirësimin e shërbimit. TIRANE- Duke filluar që nga ky vit akademik studentët të cilët do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama