Rezultate te kerkimit per termin: +Brovina

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.996Z

Qyteti studenti,Brovina: Internet, në çdo dhomë

Gjatë viteve të fundit janë bërë disa ndryshime si dhe rregullime në godinat e qytetit studenti por megjithatë, ka ende edhe shumë punë për t'u bërë. Një gjë të tillë e ka pohuar vetë drejtori, Bujar Brovina i cili u shpreh se një nga prioritetet kryesore gjatë vitit tjetër do t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.918Z

Flora Brovina sot feston ditëlindjen

Deputetja më e vjetër e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina sot ka ditëlindjen. Brovina e cila tashmë është edhe kryesuese e seancës në Parlamentin e Kosovës, dhe ndaj të cilës janë kthyer sytë e të gjithëve duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.669Z

Brovina kundër Tribunalit

 “Vota ime në kuvend për tribunalin do të jetë kundër, ngase nuk mund të ngrisë dorë kundër UÇK-së”, thotë Flora Brovina në intervistën për “Botapress”. Është zhgënjyer nga po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.901Z

Flora Brovina fton liderët në takim

Kryesuesja e Kuvendit të Kosovës, Flora Brovina, ka ftuar për ditën e nesërme liderët e partive poltike për të vendosur për vazhdimin e seancës konstitutive për zgjedhjen e kryeparlamentarit. Brovina ju ka thënë gazetarëve se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.853Z

Dritan Dajti: Kastriot Feskau qëllua nga oficeri Brovina

TIRANE- I pandehuri Dritan Dajti, akuzon një tjetër oficer policie që ka marë pjesë në aksionin e arrestimit të tij në Durrës,si shkaktar të vrasjes së oficerit Kastriot Feska. Sipas Dajtit, ai ka qënë dëshmitar në këtë vrasje dhe se personi që e ka qëlluar është oficeri Gertian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.262Z

Arrestohet për vjedhje energjie Bujar Brovina, ish-drejtori i Qytetit Studenti

Ish-drejtori i Qytetit Studenti, Bujar Brovina është vënë në pranga paraditen e sotme me akuzën e vjedhjes së energjisë elektrike. Gjatë seancës së sotme në kuvendin e Shqipërisë, ministri i energjetikës, Damian Gjiknuri deklaroi se ish-drejtori i QS kishte tri lidhje të paligjshme n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.166Z

Jahjaga e Brovina tërthorazi fërkohen në qëndrime

Shtyrja e mbajtjes së vazhdimit të seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës nga kryesuesja e kësaj seance, Flora Brovina, edhe pse ishte caktuar për nesër, duke implikuar në këtë shtyrje edhe presidenten e vendit, Atifete Jahjaga, ka bërë që Zyra e presidentes së Republikës së K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama