Rezultate te kerkimit per termin: +Brovina

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.712Z

Qyteti Studenti, rritet me 5 mijë lekë tarifa e regjistrimit

Rritet tarifa e regjistrimit në qytetin studenti. Drejtori Bujar Brovina pranon rritjen e tarifës por një gjë të tillë e argumenton me faktin e uljes së numrit të studentëve në dhoma dhe përmirësimin e shërbimit. TIRANE- Duke filluar që nga ky vit akademik studentët të cilët do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.686Z

QS, 30 mije leke per nje krevat

Plot 30 mije leke do te kushtoje nje vit strehim ne Qytetin Studenti. Lajmin e beri te ditur dje, Bujar Brovina, Drejtor i Ndermarrjes nr. 1 te Trajtimit te Studenteve. Edhe kete vit akademik, studentet do te jene te detyruar te paguajne serish me teper para, per strehimin e tyre ne QS. Pothuajse cd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.549Z

Haradinaj: Nëse Brovina nuk e thirr seancën, do të veprojmë ne (VIDEO)

(I plotësuar) - Ka përfunduar para pak çastesh takimi i bllokut. Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj pas takimit ka thënë se blloku është i përgatitur për seancën e ardhshme, mirëpo ende nuk kanë marrë ftesë nga kryesuesja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.776Z

Mustafa per seancen konstituive Kosove

brbrKryetari i Lidhjes Demokratike te Kosoves Isa Mustafa i ben thirrje drejtueses se seances konstituive Flora Brovina qe te therrase sa me pare deputetet ne vijimin e kesaj seance Permes nje postimi ne Facebook Mustafa tha se Brovina nuk duhet te prese me sepse nuk do te ndodhe ndonje mrekulli Le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.128Z

Seanca konstituive në 2 tetorBorovina: Zgjedhim kryetarin

Kryesuesja e seancës konstituive, Flora Brovina, ka konfirmuar se seanca e radhës do të mbahet të enjten e javës së ardhshme, përkatësisht më 2 tetor. Brovina ka thënë për mediat në Kosovë se është duke u përgatitur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.769Z

Debat per Kryetarin e Kuvendit Kosove

brbrE drejta per propozimin e kryetarit te kuvendit eshte kthyer ne nje molle sherri mes bllokut opozitar LDK-AAK-Nisma dhe Partise Demokratike te Kosoves ne seancen e pare konstituive ne parlament te drejtuar nga deputetja me e vjeter nga radhet e PDK-se Flora Brovina Pas betimit te 120 parlamenta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.327Z

Florë çka ndodhi? Pse votove ‘pro’ Gjykatës?

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, më 16 prill kishte deklaruar se hapur se do të votojë kundër themelimit të Gjykatës Speciale që do të merret me pretendimet e Dick Marty lidhur me krimet e supozuara të UÇK-së. “Vota ime në k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama