Rezultate te kerkimit per termin: +Bukuresht

Meta: total 1000 / total_found 2827 / time 0.001 / keyword[0] bukuresht / docs[0] 2827 / hits[0] 3920 /
No Pic available
  • 2011-06-06

Haxhi vendos kushtet e tij

Ylli i futbollit rumun është i gatshëm ta marrë stolin e kombëtares vetëm nëse i ofrohet një projekt afatgjatë Razvan Luçesku u largua menjëherë pas fitores 3-0 me Bosnjen, duke lënë bosh vendin e trajnerit të kombëtares së Rumanisë. Ndonëse fitoi, eliminatoret e dobëta që ki

No Pic available
  • 2011-06-05

Libertatea e Bukureshtit dhe Kosova ime e dashur

05-06-2011 / Nga Baki Ymeri Në kuadrin e rubrikës radiofonike “Antena partidelor parlamentare” (Antena e partive parlamentare), një përfaqësues i lartë theksoi se “mospjesëmarrja e Rumanisë në samitin e Varshavës i ka sjell&eu

No Pic available
  • 2011-06-04

Rumania mund Bosnjën, na parakalon

Rumani-Bosnjë 3-0 Rumania shkatërron Bosnjën në Bukuresht duke bërë një hap të madh drejt kualifikimit. Me këtë fitore rumunët e Luçeskut kalojnë si boshnjakët, por edhe Shqipërinë, duke u renditur në vendin e tretë me pikë të barabarta me kuqezinjtë. Vendasit dominuan takimin,

Dështon deklarata e Boshtinarut - eurodeputeti famëkeq s’arrin të mashtrojë Brukselin për “kanibalizmin foshnjor” që fabrikoi Edvini
  • 2011-06-04

Dështon deklarata e Boshtinarut - eurodeputeti famëkeq s’arrin të mashtrojë Brukselin për “kanibalizmin foshnjor” që fabrikoi Edvini

04-06-2011 / Gazeta 55 Vënia në jetë e një skenari hollyëood-ian, por me një aktrim amatoresk, ka pasojat e tij, jo vetëm në Tiranë, por edhe më gjerë, deri në linjën Bukuresht-Bruksel. Bllofi 2 ditor në Kavajë mori dhe

Bllofi i Erjon Veliaj me ndërkombëtarët: Rrëmbimi i bashkëshortes së Elvis Roshit ka prapavijë politike. Reagojnë qytetarët: Skenar i Edi Ramës
  • 2011-06-03

Bllofi i Erjon Veliaj me ndërkombëtarët: Rrëmbimi i bashkëshortes së Elvis Roshit ka prapavijë politike. Reagojnë qytetarët: Skenar i Edi Ramës

03-06-2011 / Gazeta 55 Zbardhet e-maili i dërguar nga Erion Veliaj në adresë të disa ambasadorëve të SHBA dhe BE në lidhje me ngjarjen e ndodhur me gruan e kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi. Ditën e parë të ngjarjes, kur dës

Pjanic kercenon Shqiperine
  • 2011-06-02

Pjanic kercenon Shqiperine

Në stadiumin e zjarrtë të Zenicës po na përgatisin një ferr, që për ta duhet të jetë një spektakël. Miralem Pjaniç, mesfushori i shkëlqyer i Lionit, beson se përfaqësuesja e Bosnjë-Hercegovinës është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama