Rezultate te kerkimit per termin: +Bulqiz

Total: 2219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.399Z

Bulqizë, kamioni shtyp një 11-vjecare

BULQIZE-Një vajzë 11-vjecare ka mbetur viktimë e një aksidenti me kamion sot në Bulqizë. Ngjarja ndodhi sot në komunën Ostren kur automjeti i drejtuar nga shtetasi Adrian Halili ishte duke ecur mbrapsht. Vajza 11-vjecare ndodhej pas automjetit dhe nuk ka kuptu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.563Z

Bulqizë, RISHM dhe AKPN nisin inpektimin e minierës

BULQIZË- 7 ditë pas shpërthimit të ndodhur në minierën e Bulqizës, ku një person humbi jetën dhe 8 të tjerë u plagosën, përfaqësues të Repartit të Inspektim Shpëtimit të Minierave dhe AKPN kanë mbërri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.901Z

Bulqizë, plagoset në minierë një 42-vjecar

BULQIZË- Një minator është plagosur në minierën e Bulqizës, gjatë mesditës së sotme, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në galerinë 15 të këtij qyteti. 42-vjecari Bajram Neziri është goditur nga vagoni m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.729Z

Bulqizë, zjarr në depon e solarit, rrezikohen pallatet

BULQIZE- Flakët kanë përfshirë një depo solari në Krastë të Bulqizës, pak minuta më parë, rreth orës 12. 45 minuta. Ende nuk dihet shkaku, ndërkohë që zjarrfikësit janë nisur drejt vendit të ngjarjes, 25 km lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 5 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 5 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.525Z

Bulqizë, sherr mes të rinjsh, vdes 23-vjecari

BULQIZË- Vritet një i ri në Shupenzë të Bulqizës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, kur pas një debate mes dy të rinjsh, njëri prej tyre ka qëlluar tjetrin duke i shkaktuar fillimisht plagosjen e rëndë e më pas vdekjen. Viktima m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 4 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 4 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë nj&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama