Rezultate te kerkimit per termin: +Bulqiz

Total: 2219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.729Z

Bulqizë, zjarr në depon e solarit, rrezikohen pallatet

BULQIZE- Flakët kanë përfshirë një depo solari në Krastë të Bulqizës, pak minuta më parë, rreth orës 12. 45 minuta. Ende nuk dihet shkaku, ndërkohë që zjarrfikësit janë nisur drejt vendit të ngjarjes, 25 km lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 5 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 5 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.525Z

Bulqizë, sherr mes të rinjsh, vdes 23-vjecari

BULQIZË- Vritet një i ri në Shupenzë të Bulqizës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, kur pas një debate mes dy të rinjsh, njëri prej tyre ka qëlluar tjetrin duke i shkaktuar fillimisht plagosjen e rëndë e më pas vdekjen. Viktima m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 4 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 4 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.310Z

Bulqizë, minatorët vijojnë protestat para ACR

BULQIZE-Minatorët e Bulqizës vijojnë dhe sot protestat e radhës. Pasi kanë ndërprerë punën prej 2 muajsh, minatorët edhe sot janë mbledhur rreth orës 07:00 të paradites në protestë para ambienteve të firmës ACR. Edhe pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.504Z

Bulqizë, plagoset me armë zjarri një person, policia nis hetimet

BULQIZË- Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mesditën e sotme në Shupenzë të Bulqizës. Policia lokale bën me dije se i plagosur ka mbetur një person me mbiemrin Dumani, i cili u qëllua me armë nga 24-vjecari Basir Dani.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.761Z

Bulqizë, arrestohet për vjedhje 23-vjeçari

BULQIZË- Policia ka vënë në pranga autorin e disa vjedhjeve në këtë zonë. 23-vjeçari u arrestua në flagrancë nga efektivët e policisë. Në cilësinë e provës materiale polica sekuestroi një armë gjahu dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama