Rezultate te kerkimit per termin: +Bulqiz

Total: 2219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 5 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 5 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.525Z

Bulqizë, sherr mes të rinjsh, vdes 23-vjecari

BULQIZË- Vritet një i ri në Shupenzë të Bulqizës. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, kur pas një debate mes dy të rinjsh, njëri prej tyre ka qëlluar tjetrin duke i shkaktuar fillimisht plagosjen e rëndë e më pas vdekjen. Viktima m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.590Z

Bulqizë, përplasen 2 furgona, 4 persona të plagosur

BULQIZË- Dy furgona janë përplasur pasditen e sotme në të dalë të Bulqizës, në rrugën e Arbrit, duke shkaktuar plagosjen e 4 personave. Të dhënat nga vendngjarja bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.310Z

Bulqizë, minatorët vijojnë protestat para ACR

BULQIZE-Minatorët e Bulqizës vijojnë dhe sot protestat e radhës. Pasi kanë ndërprerë punën prej 2 muajsh, minatorët edhe sot janë mbledhur rreth orës 07:00 të paradites në protestë para ambienteve të firmës ACR. Edhe pse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.504Z

Bulqizë, plagoset me armë zjarri një person, policia nis hetimet

BULQIZË- Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mesditën e sotme në Shupenzë të Bulqizës. Policia lokale bën me dije se i plagosur ka mbetur një person me mbiemrin Dumani, i cili u qëllua me armë nga 24-vjecari Basir Dani.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.761Z

Bulqizë, arrestohet për vjedhje 23-vjeçari

BULQIZË- Policia ka vënë në pranga autorin e disa vjedhjeve në këtë zonë. 23-vjeçari u arrestua në flagrancë nga efektivët e policisë. Në cilësinë e provës materiale polica sekuestroi një armë gjahu dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.048Z

Ngricat, bllokohet transporti i kromit nga miniera e Bulqizës

BULQIZE- Akulli dhe ngricat kanë sjellë probleme për minierën e Bulqizës. Sipas korespondentit Enver Doci, për shkak të ngricave është bllokuar transportimi i kromit nga kjo minierë.Ka qënë policia rrugore ajo që ka ndaluar kalimin e &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama