Rezultate te kerkimit per termin: +Buna

Total: 1414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.163Z

U mbyt ne lumin Buna, gjendet trupi i peshkatarit

Shkoder- Gjendet turpi i pajete i peshkatarit te mbytur ne ujerat e lumit Buna qe prej kater muajsh. Rreth ores 10:40 te mengjesit te djeshem, Policia e Shkodres ka marre njoftim se ne vendin e quajtur "Ishulli i lumit Buna", perballe fshatit Darragjat, komuna Dajc, nje nga zonat e permbytura ne mua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.958Z

Shkodër, gjendet kufoma e një gruaje në lumin Buna

Policia e Shkodrës, ka gjetur mesditën e sotme kufomën e një gruaje në ujërat e lumit Buna në fshatin Zues. Nga këqyrja e kufomës nuk del se është ushtruar dhunë dhe se nuk ka shenja në trup. Gruaja është rreth moshës 50 vjeçe dhe dyshohet se është vetë mbytur në lumë. Policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.963Z

Shkodër, gjendet varka e dy peshkatarëve në lumin Buna

Polumbarët e ardhur nga Tirana, kanë gjetur në lumin Buna në Shkodër varkën e dy peshkatarëve që u përmbys dje në mbrëmje, ku njëri prej tyre vazhdon të mos gjendet, ndërsa tjetri arriti të shpëtojë. Sipas policisë, varka është përmbytur si pasojë e erërave të forta. Ndërkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.489Z

Shkodër, mbytet në lumin Buna një 57-vjeçar

Një 57-vjeçar është mbytyr në Lumin Buna në Shkodër.  Sipas policisë “rreth orës 18:30 ka ardhur një telefonatë në sallën operative se në lumin Buna në vendin e quajtur Zues është mbytur në lumë shtetasi S. P. 57 vjec banues në fshatin Shtoj Ri Njësia Administrative R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.910Z

Mbytet varka në lumin Buna, një peshkatar nuk gjendet, tjetri shpëton

Varka e dy peshkatarëve në Shkodër është përmbysur në lumin Buna dhe si pasojë njëri prej tyre nuk gjendet në ujërat e lumit, ndërsa tjetri ka arritur të shpëtojë. Sipas burimeve të pakonfirmuara akoma, peshkatari i zhdukur quhet Ismet Shaha, 52 vjeç, ndërsa ai që ka mundur të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.617Z

Besëlidhja, firmosin Mustafa, Shala e Buna

Portieri Arjon Mustafa, mbrojtësi Rajmond Shala dhe mesfushori Qazim Buna firmosën me Besëlidhjen e Lezhës (Kategoria e Parë). Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Premte, 06 Gusht 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.941Z

Banda e Durrësit, Buna i sëmurë, shtyhet seanca

06/02/2009  Avokati kërkoi të shtrohej në spitalin civil TIRANË- Procesi gjyqësor kundër të pandehurve të bandës së Durrësit edhe dje është shtyrë. Por ndryshe nga seancat e tjera ku shkak për shtyrje janë bërë mungesa e avokatëve mbrojtës, dje një debat mes avokatëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama