Rezultate te kerkimit per termin: +Buna

Total: 1414
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.963Z

Shkodër, gjendet varka e dy peshkatarëve në lumin Buna

Polumbarët e ardhur nga Tirana, kanë gjetur në lumin Buna në Shkodër varkën e dy peshkatarëve që u përmbys dje në mbrëmje, ku njëri prej tyre vazhdon të mos gjendet, ndërsa tjetri arriti të shpëtojë. Sipas policisë, varka është përmbytur si pasojë e erërave të forta. Ndërkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.489Z

Shkodër, mbytet në lumin Buna një 57-vjeçar

Një 57-vjeçar është mbytyr në Lumin Buna në Shkodër.  Sipas policisë “rreth orës 18:30 ka ardhur një telefonatë në sallën operative se në lumin Buna në vendin e quajtur Zues është mbytur në lumë shtetasi S. P. 57 vjec banues në fshatin Shtoj Ri Njësia Administrative R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.910Z

Mbytet varka në lumin Buna, një peshkatar nuk gjendet, tjetri shpëton

Varka e dy peshkatarëve në Shkodër është përmbysur në lumin Buna dhe si pasojë njëri prej tyre nuk gjendet në ujërat e lumit, ndërsa tjetri ka arritur të shpëtojë. Sipas burimeve të pakonfirmuara akoma, peshkatari i zhdukur quhet Ismet Shaha, 52 vjeç, ndërsa ai që ka mundur të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.617Z

Besëlidhja, firmosin Mustafa, Shala e Buna

Portieri Arjon Mustafa, mbrojtësi Rajmond Shala dhe mesfushori Qazim Buna firmosën me Besëlidhjen e Lezhës (Kategoria e Parë). Burimi: Albania-sport.comKliko per te na ndjekur ne TwitterE Premte, 06 Gusht 2010 Shto dhe ti komentin tend Emri dhe e-maili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.941Z

Banda e Durrësit, Buna i sëmurë, shtyhet seanca

06/02/2009  Avokati kërkoi të shtrohej në spitalin civil TIRANË- Procesi gjyqësor kundër të pandehurve të bandës së Durrësit edhe dje është shtyrë. Por ndryshe nga seancat e tjera ku shkak për shtyrje janë bërë mungesa e avokatëve mbrojtës, dje një debat mes avokatëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.933Z

Gjendet i mbytur në lumin Buna 54-vjeçari

Është gjetur trupi i pajetë i një personi në ujërat e lumit Buna në Shkodër. Viktima është shtetasi Ilmi Papavisha, 54 vjeç, i cili është gjetur i vdekur në afërsi të fshatit Zus. Mendohet të kenë qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.779Z

Buna perpin te gjithe fshatrat shqiptare te Malit te Zi

Fqinjet Permbytja panshqiptare shtrihet edhe ne zonen e Tuzit Ujerat kane mbytur Shkodren por perpijne dalengadale edhe viset shqiptare ne Mal te Zi duke sjelle nje situate emergjente ne zonat anes lumit Buna apo sic quhet krahina e Anes se Malit. Kryetari i Bashkise se Ulqinit Gezim Hajdinaga ne d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama