Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Universitetet, PD mbështet maturantët: Të anulohet procesi
  • 2016-09-10

Universitetet, PD mbështet maturantët: Të anulohet procesi

Përfaqësues të Partisë Demokratike kanë pritur me dhjetëra maturantë të cilët nuk kanë rezultuar fitues në degën e ekselencës në raundin e parë. Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PD Grida Duma dhe Sekretari për Aksionin Qytetar, Ervin Salianji, kanë mbështetur kërkesa

Skandal, spitali në Burrel pa gjinekolog, gruaja lind rrugës për në Tiranë
  • 2016-09-09

Skandal, spitali në Burrel pa gjinekolog, gruaja lind rrugës për në Tiranë

Një grua shtatzënë nga Burreli ka lindur fëmijën e saj në rrugë për shkak se spitali është pa mjek gjinekolog. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë në afërsi të Milotit. Gruaja shtatzënë si fillim është dërguar në spitalin e Burrelit, Xhavit Mara, por për shkak të mungesës s

Deputetë e ish-deputetë të PD, ish-zyrtarë, ish-kryepolicë dhe ish-ushtarakë, me probleme këto tre ditë në Dibër, skanë ku flenë. Përplasjet të garantuara
  • 2016-09-09

Deputetë e ish-deputetë të PD, ish-zyrtarë, ish-kryepolicë dhe ish-ushtarakë, me probleme këto tre ditë në Dibër, skanë ku flenë. Përplasjet të garantuara

Dyndje të forta drejt Dibrës, qytetit të vogël verilindor, i cili është kthyer në Kryeqytetin e politikës dhe përplasjeve të forta në këto ditë boshe për nisma politike. Nuk rreshtin së vërshuari nga Tirana, nga Kamza, nga Laçi, Burreli dhe Bulqiza njerëzit në mbështetje të d

Bashkim Shehu: Komunizmi nuk i dokumentonte krimet, dëshmitë vijnë nga viktimat
  • 2016-09-06

Bashkim Shehu: Komunizmi nuk i dokumentonte krimet, dëshmitë vijnë nga viktimat

"Pikënisja e muzeut janë përgjimet, ndërsa pikëmbërritja është kontrolli totalitar në diktaturë", kështu u shpreh Bashkim Shehu, kuratori i Muzeut në Shtëpinë e Gjetheve, teksa shton se përmes këtij projekti kërkohet të nxitet reflektimi mbi të shkuarën, raporton "Panorama". Bas

Dibra e Arbrit
  • 2016-09-02

Dibra e Arbrit

Nga Edison Ypi Një rrugë e munguar, për shembull Rruga e Arbrit, është një dëshpërim i madh, por s'ke ç'i bën, se për mungesën e saj faji s'ësht i yti. Një rrugë e nevojshme që ekziston por mbi të nuk ke kaluar, për shembull rruga Kukës-Peshkopi, është dëshpërim edhe më i ma

Në mitingun e PD: Lulzim Basha, barcoletë në Dibër. Mitingu në 10.30 të mengjesit, kur vinin fugonët (dhe prania e ish- ministrave, ushtarakë e drejtorë të korruptuar)
  • 2016-08-27

Në mitingun e PD: Lulzim Basha, barcoletë në Dibër. Mitingu në 10.30 të mengjesit, kur vinin fugonët (dhe prania e ish- ministrave, ushtarakë e drejtorë të korruptuar)

Lulzim Basha eshte nje barcolete. E djeshma ne Peshkopi mori permasa qesharake. Ne fakt nisi qe pardje dhe pikerisht se ne qytet mberriti Lulzim Basha. I qeshur dhe bosh, kete permbajtje i dha edhe prezantimit te kandidatit te tij per bashkine ne Peshkopi, Sherefedin Shehut. Lulzim Basha u perpoq

Shqiptari nga Burreli merr nusen me eskortë luksoze |VIDEO
  • 2016-08-19

Shqiptari nga Burreli merr nusen me eskortë luksoze |VIDEO

Transmetuar më 18.08.2016 - 18:25 Shqiptarët shpesh herë bëjnë jehonë me organizmin e ceremonisë së dasmës. Pamjet e mëposhtme tregojnë një ceremoni në rrugët e qytetit të Burrelit, k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama