Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Dhunonte bashkëshorten, arrestohet 28-vjeçari nga Burreli
  • 2016-08-17

Dhunonte bashkëshorten, arrestohet 28-vjeçari nga Burreli

Policia e Matit ka arrestuar në flagrancë shtetasit Valmir Barmeta, 28 vjeç, banues në Burrel, pasi ai ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes. Mësohet se ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij A.B. në prezencë të dy fëmijëve të tyre. Materialet në ngarkim

No Pic available
  • 2016-08-12

Kuçedra që po shterr lumenjtë e Shqipërisë

Nga Ndue Dedaj Të gjithë shpresojnë se Shqipëria e nesërme do të jetë më e mirë dhe më e arrirë. Pjetër Budi e krahasonte me parajsën, Naim Frashëri donte të rronte e ta shihte zonjë. Por, siç po venë punët e më çka po na shohin sytë, nesër vendi ynë do të ketë humbur dhe t

Masakra në Qipro/ Dyshime se Aleks Burreli është vrarë nga porositësi
  • 2016-07-30

Masakra në Qipro/ Dyshime se Aleks Burreli është vrarë nga porositësi

Televizioni grek "TV One" shkruan në një artikull të tijin se Policia dyshon fort se vrasësi me pagesë, Aleks Burreli është ekzekutuar nga porositësi i vrasjes së biznesmenit Fano Kalopsidiotis. Burime konfidenciale nga Policia qipriote, kanë thënë për televizionin se ka dyshime të fo

Masakra ne Qipro vrasesi me pagese dyshohet te jete vrare nga porositesi
  • 2016-07-28

Masakra ne Qipro vrasesi me pagese dyshohet te jete vrare nga porositesi

Autori i masakres ne Qipro shqiptari Aleks Burresli i cili eshte shpallur ne kerkim nga policia dyshohet te jete vrare nga porositesit e krimit Nje biznesmen grek nje polic bashke me gruan e tij dhe Jani Vogli shqiptari qe shkoi per te bere atentatin e qe perfundoi i vrare humben jeten nje muaj me p

Të gjithë duan kokën e vrasësit shqiptar me pagesë
  • 2016-07-28

Të gjithë duan kokën e vrasësit shqiptar me pagesë

Masakra e 4-fishtë në Qipro, eksperët: hetim i pavarur, policia e implikuar. “Truri” i atentateve në burgun grek të Koridhalosë Mariglen Mullai Afro një muaj pas masakrës së Qipros, ku 48-vjeçari nga Mati, Aleks Burreli, vrau biznesmenin qipriot, dy policë dhe “kolegun&#

A mund të jetë ky fati tragjik i Aleks Burrelit?
  • 2016-07-28

A mund të jetë ky fati tragjik i Aleks Burrelit?

Një muaj pas vrasjes së biznesmenit qipriot Phanos Kalopsidiotis dhe tre personave të tjerë, nuk dihet asgjë për Aleks Burrelin, autori kryesor i dyshuar i krimit. Nga hetimet e deri më tanishme, vrasja është kryer me porosi nga klanet mafioze të drogës. Por, një burim i besueshëm i pol

Rrëfimi i vrasësit shqiptar me  pagesë: Unë e vrava kolegun
  • 2016-07-20

Rrëfimi i vrasësit shqiptar me pagesë: Unë e vrava kolegun

Gjyqi për masakrën e Qipros, të pandehurit vijnë me antiplumb. Rolet e shqiptarëve në vrasje Mariglen Mullai Në gjyqin për masakrën e 4-fishtë të 23-qershorit në Qipro, ku 3 vrasës me pagesë eleminuan biznesmenin qipriot, u lexua edhe një pjesë e dëshmisë së njërit prej protagoni