Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
No Pic available
  • 2010-03-07

Elbasani pret Lushnjen, fitorja e afron ne Superiore

Partizani do te kerkoje fitoren e radhes ndaj Luftetarit, per te shpresuar rikthimin sa me te shpejte ne Kategorine Superiore. Te kuqte kane nje ndeshje me pak dhe shpresojne qe te marrin maksimumin e pikeve, deri ne fund te gares. Sakaq, ndeshja e radhes, ndaj gjirokastriteve do te luhet neser, ne

No Pic available
  • 2010-03-06

Studentet ne Itali, neser testi i gjuhes

Instituti Italian i Kultures percakton oraret dhe qendrat per provimin e certifikates se gjuhes italiane “Celi 3”, qe do te zhvillohet me 6 mars te ketij viti. Keshtu, sipas njoftimit zyrtar te ketij Instituti, faza e dyte e testimit per marrjen e certifikates “Celi 3”, te leshuar nga Univer

Java 21, Bylis vazhdon marshimin titull
  • 2010-03-06

Java 21, Bylis vazhdon marshimin titull

http://www.gazetaret.com/ - Bylisi vazhdoi marshimin e tij të sigurt drejt titullit kampion të Kategorisë së Parë, duke regjistruar fitoren e radhës, kësaj herë në Librazhd kundër Sopotit (2-0). Golat për formacionin e Ilir Spahiut mbajnë firmat e blerjeve dimërore: Popoviç dhe Stojk

Halili-Vata: Ja shkeljet që po paraprijnë Asamblenë
  • 2010-03-05

Halili-Vata: Ja shkeljet që po paraprijnë Asamblenë

(Gazeta "SPORTI SHQIPTAR") - E enjtja e datës 4 mars 2010 i ka vënë krah për krah në një konferencë për shtyp dy kandidatët për president të FSHF-së, Refik Halilin dhe Rudi Vatën. Në një dalje të përbashkët para gazetarëve, dy rivalët e Armand Dukës për kreun e futbollit shqi

No Pic available
  • 2010-03-03

Kamza-Elbasani, punë “Dalipësh”

Kamza-Elbasani (2-1), supersfida e javës së 20-të të Kategorisë së Parë, ishte komplet një çështje “vëllezërish Dalipi’, pasi jo vetëm që përballë njëri-tjetrit si kundërshtarë mëdhenj ishin dy djemtë e legjendës së Elbasanit, Kujtim Dalipi, Klevis i Kamzës dhe Endri i E

No Pic available
  • 2010-03-01

Kamza, koha e Perlat Mustës

Ndërsa Kategoria Superiore e ka pushim këtë javë (luhet vetëm Skënderbeu-Shkumbini, të dielën), Kategoria e Parë do të zhvillojë ndeshjet e javës së 20-të, ku spikat supersfida Kamza-Elbasani, por dhe ajo midis Pogradecit dhe Elbasanit (luhet të hënën në Korçë). Kamza - Elbasa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama