Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Vrasja e tregtarit në Kamëz, kapet një nga të dyshuarit
  • 2018-04-27

Vrasja e tregtarit në Kamëz, kapet një nga të dyshuarit

Agim Buci dhe bashkëshortja Merita Buci Burime të pakonfirmuara policore, thonë se një person është arrestuar nga Policia e Tiranës, në orët e para të mëngjesit të sotëm, i dyshuar si autori i tentativës së grabitjes në një dyqan ushqimor në Kamëz, ku mbeti i vrarë 52-vjeçari Ag

Fiks Fare/ Kinemaja e Lushnjes shndërrohet në kazino
  • 2018-02-15

Fiks Fare/ Kinemaja e Lushnjes shndërrohet në kazino

Historia e kinemasë në Shqipëri nuk është një histori e mirëfilltë e artit, e teknikës dhe e industrisë kinematografike. Në vendin tonë me kinema për vite me radhë nënkuptohej një sallë me një ekran të madh, ku projektoheshin filmat. Por sot në shekullin 21 edhe këto salla që d

Aksidentoi me makinë tre këmbësorë, arrestohet drejtuesi
  • 2018-02-06

Aksidentoi me makinë tre këmbësorë, arrestohet drejtuesi

Një ditë pas aksidentit në Elbasan, ku humbi jetën një grua, Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesin e automjetit. Në pranga ka rënë Ilir Hoxha, 35 vjeç, nga Burreli, i cili aksidenti tre këmbësorë në fshatin Bradashesh në aksin rrugor Elbasan-Matelurgji. Si pasojë shtetasja V.S 4

Tatimet kalojnë në sitë klubet përpara zgjedhjeve në FSHF
  • 2018-01-11

Tatimet kalojnë në sitë klubet përpara zgjedhjeve në FSHF

Drejtoria e Përgjjthshme e Tatimeve ka njoftuar kontroll mbi një numër te konsiderueshëm klubesh futbolli të të gjjtha kategorive në Shqipëri. Një lajm jo edhe aq i parëndesishëm, duke patur parasysh që periudha e kontrollit përkon me fushatën e zgjedhjeve për Presidentin e Federatës

No Pic available
  • 2017-12-02

Ambulanca del nga rruga, humb jetën një 50-vjeçar

Moti i keq i moti jetën një elektricisti dje në Fier në krye të detyrës, ndërsa sot një tjetër person ka gjetur vdekjen në Laç. Nga raportimet e para thuhet se personi në fjalë po shoqëronte nënën drejt spitalit me ambulancë. Por si pasojë e motit të keq dhe përmbytjeve, ambulanc

No Pic available
  • 2017-11-11

Historia e vrasësit Gentian Doda dhe gjyqtarët që u përpoqën ta shpëtonin

Gentian Doda, një person i dënuar me 20 vjet burg për vrasje të dyfishtë në 1997-ën, sot gëzon lirinë. Ai ishte dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë, Apeli i Tiranës e ndryshoi veprën nga vrasje me dashje, në plagosje të rëndë dhe Doda u la i lirë. Vendimi që çoi në lirimin e

No Pic available
  • 2017-09-22

Lubonja: Spaçi, burgu më i keq! Më njoftuan se vrau veten Sherif Merdani, thashë: Mirë e ka bërë!

Gjatë rrëfimit në emisionin Të paekspozuarit, Fatos Lubonja tregoi se burgu më i keq për të ka qenë Spaçi, për shkak të punës së rëndë. Spaçi për mua ishte burgu më i keq, për disa ishte Burreli se ishte ajo që njerëzit rrinin shumë ngushtë. Ndërsa në Spaç ishte më e vë