Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Total: 1926
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.934Z

Java 20, Besëlidhja-Partzani

Partizani i fazës së dytë (2 fitore, 1 barazim) udhëton në Lezhë kundër Besëlidhjes, një sfidë e vështirë, por që trajneri Skerdi Bejzade ka si objektiv vetëm tri pikë, për të mbajtur gjallë shpresat për një nga katër vendet e para (aktualisht ndodhet 5 pikë larg Adës, që m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.328Z

Luftëtari e nis me fitore edhe fazën e dytë. Bora shtyn tre ndeshje

Faza e dytë kategorisë së parë ka nisur jo e plotë, për shkak të kushteve të vështira atmosferike. Takimet Ada-Burreli, Gramozi-Besa, dhe Kukësi-Butrinti nuk u luajtën, pasi fushat pritëse ishin të mbuluara nga bora. Nga këto tre ndeshje të shtyra mësohet se takimi Kukësi-Butrinti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.299Z

Kategoria I, Java 12

Kategoria I Java 12 Dje, ora 14:00 Dajti-Luftëtari 2-1 Gjyqtarë: E.Sino F.Elezi-E.Deraj Bilishti-Tomori 3-0 Gjyqtarë: A.Beqiri A.Shkëmbi-A.Mali Sot, ora 14:00 Pogradeci-Erzeni Gjyqtarë: E.Peza S.Avdo-G.Koka Bylis-Ada Gjyqtarë: S.Bogdani G.Bimi-R.Zhuli Laci-Turbina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.397Z

Kategoria e Pare Lushnja e Kamza hedhin kandidaturen per ne Superiore

Lushnja dhe Terbuni ne shtepi si dhe Kamza e Tomori ne transferte i bene nje nisje te bukur javes se pare te Kategorise se Pare duke marre tri piket e para per kete sezon. Lushnja e Artan Banos fitoi 3-0 me Gramshin e Isuf Iberishmit. Nga ana tjeter Terbuni i Ylber Zanit mundi 1-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.445Z

Arratisja nga Rinasi: E ndihmuam Arnoltin se kishte probleme hasmërie

Dy të arrestuarit pardje, që ndihmuan në arratisjen e 20-vjeçarit nga Burreli, kanë thënë në polici se Arnolt Canameti kishte probleme hasmërie dhe se u ishte kërkuar ndihmë, pasi ai rrezikonte jetën. Nga ana tjetër, në Rinas po kryhen verifikimet për efektivët e policisë kufitare a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama