Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Babai shkon ta marrë nga e dashura rome, i riu nga Burreli tenton të vetëvritet
  • 2017-09-08

Babai shkon ta marrë nga e dashura rome, i riu nga Burreli tenton të vetëvritet

Një i ri nga Burreli ka tentuar të vetëvritet gjatë mesditës së sotme nga kati i katërt i një pallati në Shkodër. Ngjarja është regjistruar pranë Bixhistenit. Shkak është bërë mosmiratimi i dashurisë së të riut nga i ati me një vajzë të komunitetit rom në Shkodër. Mësohet s

41-vjeçari i dehur dhunon 33-vjeçaren për ti vjedhur çantën, arrestohet
  • 2017-08-26

41-vjeçari i dehur dhunon 33-vjeçaren për ti vjedhur çantën, arrestohet

Një 41-vjeçar nga Burreli është arrestuar nga policia e Shkodrës pasi ka tentuar që ti vjedhë me dhunë çantën një shtetaseje 33-vjeçe. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së premtes në rrugën kryesore të qytetit pranë zonës që njihet me emrin Ish-sahati. Sipas policisë, agresori ka qen

Kategoria e Parë, zbardhet shorti për sezonin e ri
  • 2017-08-16

Kategoria e Parë, zbardhet shorti për sezonin e ri

Kategoria e Parë zbardh kalendarin për sezonin futbollistik 2017-2018. Në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit, u hodh shorti i edicionit të ri me 20 skuadrat pjesëmarrëse të kësaj kategorie të ndara në dy grupe A dhe B që mësuan rrugëtimin e tyre. Kampionati do të nisë në dat

No Pic available
  • 2017-08-11

Hapet tenderi 250 milionë euro për Rrugën e Arbrit, nga sot kompanitë paraqesin ofertën

Rruga e Arbrit do të ndërtohet me koncesion. Nga sot deri më 2 tetor, çdo kompani e interesuar mund të paraqesë ofertën për ndërtimin e pjesës së papërfunduar të rrugës që lidh Tiranën me Peshkopinë. Në faqen zyrtare të Prokurimeve Publike është shpallur oferta për rrugën

No Pic available
  • 2017-07-28

Lezha nuk e rrit çmimin e ujit, Burreli po

Ujësjellësi i ri i Lezhës funksionon me energji elektrike, pasi kryhet ngritja mekanike e ujit e si rrjedhim ka edhe kosto të lartë. Por pavarësisht kësaj çmimi i ujit të pijshëm për konsumatoret nuk do të rritet. Garancia ka ardhur nga Drejtori i Ujësjellës-Kanalizime në Lezhë Zef M

No Pic available
  • 2017-06-12

Monitorimi për kanabis, nuk evidentohen të mbjella në qarkun e Dibrës

Qarku i Dibrës ishte stacioni i radhës i policisë për të monitoruar nga ajri parandalimin e  kultivimit të  lëndëve narkotike.  Efektiveve të policisë,  u ishin bashkuar edhe Inspektorati i Policisë Pyjore, ndërsa zonat  ku u krye kontrolli  ishin Burreli, B

No Pic available
  • 2017-05-31

Rama: Smë intereson çpo ndodh në PD, por srri dot pa e thënë këtë gjë

Kryeministri Edi Rama ka komentuar edhe sot Partinë Demokratike dhe kundërshtarin e tij Lulzim Basha në tubimet elektorale të Partisë Socialiste. Gjatë fjalës së tij para mbështetësve në Burrel, Rama iu përgjigj Bashës i cili deklaroi sot në Tepelenë se qytetarët janë të varfër nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama