Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
FOTOT/ Kush është demokrati më i ri i Bashës, që flet me Zotin
  • 2017-02-24

FOTOT/ Kush është demokrati më i ri i Bashës, që flet me Zotin

Mbrëmjen e së enjtes Blendi Fevziu u përplas me Lulzim Bashën, që e kishte të ftuar në emision, pasi ky i fundit afroi pranë vetes një person dhe kërkonte të fliste. Basha tha se ai ishte prej 18 vitesh socialist, por tashmë është kthyer në demokrat, pasi është zhgënjyer nga so

No Pic available
  • 2017-02-07

I vranë djalin, gruaja: Jam një nënë e përvëluar. Çdo armë është vdekje!

Përmes rrëfimit të një nëne që humbi të birin si pasojë e plumbave të armës, ministri i Brendshëm Saimir Tahiri bëri thirrje për dorëzimin vullnetar të tyre. Nëna: Jam një nënë e përvëluar, e djegur në maksimum. Në 97-n nga këto armë të mallkuara më vranë djalin. Çdo arm

Dinamo, barazim pa gola me Sopotin
  • 2017-02-04

Dinamo, barazim pa gola me Sopotin

Dinamo nuk shfrytëzoi dot faktorin fushë. Në kompleksin Internacional në Pezë Helmës skuadra e Igli Allmuçës, barazoi 0-0 ndaj Sopotit në sfidën e vlefshme për javën e 14-të të Grupit B të Kategorisë së Parë. Edhe pse krijoi shumë raste për shënim mungesa e një bomberi të mir

Jeta dhe vdekja në Kamëz, midis kryeqytetit dhe traditës së qëmotit
  • 2017-01-28

Jeta dhe vdekja në Kamëz, midis kryeqytetit dhe traditës së qëmotit

Jeta në tre breza e familjeve të migruara gjatë dy dekadave të fundit në periferi të Tiranës, një pjesë e mirë e të cilave mbartin ende rregullat e vjetra fisnore të krahinave të origjinës për dasma, vdekje dhe bashkëjetesën me fqinjët.   Ben Andoni/ BIRN Sulltana Daci, 51-v

REPORTAZHI/ Jeta dhe vdekja në Kamëz, midis kryeqytetit dhe traditës së qëmotit
  • 2017-01-27

REPORTAZHI/ Jeta dhe vdekja në Kamëz, midis kryeqytetit dhe traditës së qëmotit

Jeta në tre breza e familjeve të migruara gjatë dy dekadave të fundit në periferi të Tiranës, një pjesë e mirë e të cilave mbartin ende rregullat e vjetra fisnore të krahinave të origjinës për dasma, vdekje dhe bashkëjetesën me fqinjët. Nga Ben Andoni, BIRN Të rinj. Të bukur.

Tragjedia e vitit 1997/ Ushtria e mercenarizmi kundër popullit në Përmet. Udhëtimi i Zhulalit dhe lufta civile në prag
  • 2017-01-19

Tragjedia e vitit 1997/ Ushtria e mercenarizmi kundër popullit në Përmet. Udhëtimi i Zhulalit dhe lufta civile në prag

Nënkolonel Dr. Hekuran Rapaj Përmeti ishte zgjedhur baza nga do të niseshin formacione të shumta ushtarake për mësymjen kundër rebelëve të kuq të Jugut. Bashkë me pranverën, në Përmetin e luleve dhe të njerëzve të mrekullueshëm, hyri dhe masakra shtetërore. Pse Përmeti? Pse u

Erion Veliaj rrëfehet tek Ermal Mamaqi: Dua një tjetër mandat për Bashkinë Tiranës
  • 2017-01-08

Erion Veliaj rrëfehet tek Ermal Mamaqi: Dua një tjetër mandat për Bashkinë Tiranës

Xing me Ermalin rikthehet sërish çdo të shtunë në orën 21.00 me sezonin e ri për vitin 2017 në ekranin e Televizionit Klan. I ftuari i parë ishte Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili nuk nguroi aspak ti përgjigjej pyetjeve të moderatorit Ermal Mamaqi. Nën petkun e humor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama