Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
No Pic available
  • 2017-01-06

Katër rajonet më të prekura nga ndërprerjet e energjisë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), bën me dije se janë riparuar rreth 60 për qind e defekteve si pasojë e motit të keq. Në 11 drejtoritë rajonale janë angazhuar rreth 1800 punonjës, të cilët sipas kompanisë, po punojnë në kushte tejet të vështira për shkak

Avaritë nga moti i keq, riparohen 60% e defekteve OSHEE angazhon 1800 punonjës në terren
  • 2017-01-06

Avaritë nga moti i keq, riparohen 60% e defekteve OSHEE angazhon 1800 punonjës në terren

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, po ndjek me vëmendje problematikën e shfaqur në rrjetin elektrik gjatë orëve të mbrëmjes dhe ditës së sotme në disa zona të vendit, si pasojë e motit të keq me ngrica e reshje bore. Sipas planit të masave të hartuar për m

No Pic available
  • 2017-01-06

Energjia, Shkodra, Burreli, Durrësi dhe Tirana rajonet me më shumë defekte

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), bën me dije se janë riparuar rreth 60 për qind e defekteve si pasojë e motit të keq. Në 11 drejtoritë rajonale janë angazhuar rreth 1800 punonjës, të cilët sipas kompanisë, po punojnë në kushte tejet të vështira për shkak

Prostitucion në autostradë, si i gjente tutori klientë vip të miturave. Ja sa paguheshin
  • 2017-01-05

Prostitucion në autostradë, si i gjente tutori klientë vip të miturave. Ja sa paguheshin

Zbardhen të tjera detaje nga rrjeti i prostitucionit që drejtohej nga 37-vjeçari Gentian Gaxha, i cili u arrestua ditën e sotme nga Policia e Durrësit. Balkanweb raporton se 3 vajzat inicialet S.P., B.A., dhe K.Xh. 17 vjeçe secila, që shfrytëzoheshin si prostituta nga Gaxha, ishin nga Du

No Pic available
  • 2017-01-02

Burrel, plagoset në një atentat me pistoletë një 56-vjeçar

Një 56-vjeçar nga Burreli është plagosur në një atentat me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:30, kur  në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Mat mbërriti një telefonatë se në lagjen “Pjetër Budi” të qytetit Burrel ka një plagos

Burrel, plagoset me armë zjarri në atentat një 56-vjeçar
  • 2017-01-02

Burrel, plagoset me armë zjarri në atentat një 56-vjeçar

Një 56-vjeçar nga Burreli i ka shpëtuar një atentati të mundshëm që i është bërë në garazhdin ku kishte lënë edhe makinën e tij. Si pasojë e të shtënave mësohet se shtetasi me inicialet B.M, ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spitalin e Burrelit jashtë rrezikut për jetën. Më

No Pic available
  • 2016-12-09

Mat, humb kontrollin e makinës, shoferja aksidenton 9-vjeçarin

Një fëmijë 9 vjeç është aksidentuar rëndë nga një automjet që drejtohej nga një vajzë 21-vjeçare. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në Mat, ku drejtuesja e mjetit Blerina Rami nga Burreli ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke aksidentuar fëmijën me iniciale N.K,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama