Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Mat, 21-vjeçarja humb kontrollin e makinës, përplas një fëmijë
  • 2016-12-09

Mat, 21-vjeçarja humb kontrollin e makinës, përplas një fëmijë

Një 21-vjeçare ka humbur kontrollin e makinës duke përplasur një fëmijë 9 vjeç. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Mat dhe fëmija ndodhet në gjendje të rëndë. Sipas policisë drejtuesja e mjetit Blerina Rami nga Burreli ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga duke aksiden

Profil/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të bandës së Durrësit
  • 2016-12-07

Profil/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të bandës së Durrësit

Fotoja e mëposhtme e bërë më 6 prill 2006 në Tetovë do të fiksonte momentin e goditjes së një prej bandave më të rrezikshme në vend. Lulzim Berisha, njeriu që e drejtoi për 10 vjet me radhë Bandën e Durrësit mes vrasjesh e trafiqesh droge dhe armësh, u kap në Maqedoni pas një urd

PROFILI/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të Bandës së Durrësit: Si e drejtoi grupin e tij nga burgu dhe akuzat për gjobëvënie ndaj biznesmenëve të njohur
  • 2016-12-07

PROFILI/ Lul Berisha, dy dekada ne krye të Bandës së Durrësit: Si e drejtoi grupin e tij nga burgu dhe akuzat për gjobëvënie ndaj biznesmenëve të njohur

  Lulzim Berisha, 6 prill 2006 pas arrestimit në Tetovë Fotoja e mësipërme e bërë më 6 prill 2006 në Tetovë do të fiksonte momentin e goditjes së një prej bandave më të rrezikshme në vend. Lulzim Berisha, njeriu që e drejtoi për 10 vjet me radhë Bandën e Durrësit mes vra

FOTO/ Këta janë tre shqiptarët më të kërkuar në Europë
  • 2016-12-06

FOTO/ Këta janë tre shqiptarët më të kërkuar në Europë

Europol ka publikuar listën e 24 personave, më të kërkuar. Mes tyre janë edhe tre shqiptarë: Aleks Burreli, Durim Gremaj dhe kosovari Hime Lufaj. Ndërsa jemi në prag të festave, të krishtlindjeve dhe ndërrimit të Vitit,faqja e Europol i ka futur keta të kërkuar në disa “kartolin

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu
  • 2016-12-06

Si u shpëtoi Lul Berisha dy atentateve pas vrasjes së mikut të tij Klodian Saliu

Ardiatik Coli, i penduar i drejtësisë, ishte ai që zbërtheu në prokurori të gjitha krimet e bandës së Durrësit. Ai nisi të tregojë të gjithë aktivitetin e bandës, që nga ndarja e grupit, vrasjet dhe trafiku i drogës. Në njërin nga rrëfimet e tij ai ka folur për tentativën e

Dy shqiptarët më të kërkuar nga Europol
  • 2016-12-05

Dy shqiptarët më të kërkuar nga Europol

Në listën e gjerë të personave në kërkim, Europol ka përfshirë të paktën edhe dy shqiptarë në listë. Aleks Burreli është njëri prej tyre, i cili akuzohet nga autoritetet qipriote për vrasje të trefishtë të në ndodhur në Qipro. Ngjarja ka ndodhur më 23 qershor të këtij viti,

DOKUMENTI/ Si provokohej e ëma e Fatos Lubonjës nga spiunia me pseudonimin Erka
  • 2016-12-01

DOKUMENTI/ Si provokohej e ëma e Fatos Lubonjës nga spiunia me pseudonimin Erka

Liri Lubonja, bashkëshorte e Todi Lubonjës, është ndjekur nga Sigurimi. Ky fakt bëhet i ditur nga dokumenti sekret që Fatos Lubonja publikon sot në Panorama. Sipas dokumentit, Liri Lubonja është provokuar nga agjentë të Sigurimit për të provuar veprimtarinë e saj armiqësore. LENDA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama