Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
No Pic available
  • 2016-11-05

La gruan se sishte e virgjër, sherr live në TV/ Ish-kunata: Boll, o i sëmurë!

Ndërsa 36-vjeçari nga Burreli, Avni Allmeti tregonte historinë e martesës, në kërkim të sinqeritetit të ish-partneres në studion e emisionit Me Zemër të Hapur në News 24 telefonon ish-kunata e tij, e cila i jep përgjigjen përfundimtare, ta lëjë të qetë motrën e saj! Pas këtij mom

No Pic available
  • 2016-11-04

INTERVISTA/ Ndau gruan 48 orë pas martesës se nuk ishte e virgjër, ngujohet 36-vjeçari

Tabutë e krijuara në shekuj e vështirë është të kalohen. Ndoshta për shumicën e shqiptarëve tingëllon çuditshëm po të dëgjojë për Një plumb në pajën e vajzës, apo për çarçafë që vareshin në oborr që të shihte gjithë lagjja se nusja e kësaj derë ishte e virgjër. Pikë

Ngujohet pas dasmës me shkuesi: Natën e parë fjetëm si motër e vëlla, natën e dytë sishte e virgjër
  • 2016-11-04

Ngujohet pas dasmës me shkuesi: Natën e parë fjetëm si motër e vëlla, natën e dytë sishte e virgjër

Një histori e pazakontë, tej kufijve të paimagjinueshmes. E tillë është historia e 36-vjeçarit Avni Allmetit nga Burreli. Nga ideja e fejesës me shkuesi me një vajzë, njohja në një lokal të Burrelit, prezantimi dhe një bisedë e përciptë për njeriun e jetës që nuk i doli ashtu

Makina del nga rruga në Burrel-Tiranë, vdes gruaja, plagoset shoferi 70-vjeçar
  • 2016-10-26

Makina del nga rruga në Burrel-Tiranë, vdes gruaja, plagoset shoferi 70-vjeçar

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e sotme në aksin Burrel-Tiranë. Një 70-vjeçar, me inicialet Xh.M, nga Burreli, ka humbur kontrollin e mjetit të tij tip Golf, me targa AA 849 JR, dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e daljes së mjetit

Deshmia e punonjesit te hashashit Me duheshin leke per ilacet e djalit
  • 2016-10-22

Deshmia e punonjesit te hashashit Me duheshin leke per ilacet e djalit

Zbardhen deshmite e dhena dje ne sallen e gjyqit nga pese prej njembedhjete te arrestuarve te se merkures ne operacionin antidroge ne Derven te Krujes ku u sekuestruan 13 tone kanabis sativabr br Pese te arrestuarit e pare punetore ne kapanonin qe gjendej 100 metra larg rruges nacionale thane para

No Pic available
  • 2016-10-21

Lihen në burg 4 punëtorët e magazinës së drogës në Krujë

  Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e suiguarisë për 5 nga 11 të arrestuarit e magazinës së drogës në Derven të Krujës të akuzuar  si pjesë të një grupi të strukturuar kriminal.  Por ndërsa ka liruar të arrestuarin e mitur 16 vjecar,  gjykata ka lënë në burg ka

Lihen në burg punëtorët e hashashit në Derven: Ishim në vështirësi ekonomike
  • 2016-10-21

Lihen në burg punëtorët e hashashit në Derven: Ishim në vështirësi ekonomike

Burg pa afat, është masa e sigurisë që  Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë  sot për 4 nga 11 të arrestuarit e magazinës së drogës në Derven të Krujës, të akuzuar  si pjesë të një grupi të strukturuar kriminal.  Ndërkohë për të miturin 16-vjeçar E.N, togat e zeza e lan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama