Rezultate te kerkimit per termin: +Burreli

Meta: total 1000 / total_found 1930 / time 0.001 / keyword[0] burreli / docs[0] 1930 / hits[0] 2917 /
Sekuestrohen 13 ton kanabis ne Durres 11 te arrestuar FOTO
  • 2016-10-20

Sekuestrohen 13 ton kanabis ne Durres 11 te arrestuar FOTO

Durres 19 tetor 2016 NOAal- Policia e Durresit jep detaje lidhur me sekuestrimin e 13 tone lende narkotike ne Kruje ndersa kofirmon arrestimin e 11 personavebr br Operacioni u zhvillua pasditen e djeshme ku ne fshatin Derven te Krujes jane konstatuar dy ambiente qe sherbenin per tharjen e lendeve

Krujë, zbulohet magazina me 1.3 tonë drogë, 11 persona në pranga
  • 2016-10-19

Krujë, zbulohet magazina me 1.3 tonë drogë, 11 persona në pranga

Sasia e drogës së sekuestruar dje në Krujë është 1.3 tonë. Policia e Durrësit ka bërë të ditur sot se janë arestuar 11 persona nga ky operacion. Sipas policisë, në pranga kanë rënë Kujtim rexhepi 48 vjeç, Gazmik Gjokea, Gjovalin Gjokea, Aurel Gjokea, Nilson Gega, Erjon Vathi, 28 vj

Nje person ne Burrel ne gjendje te rende ai qe e aksidenti u largua
  • 2016-10-13

Nje person ne Burrel ne gjendje te rende ai qe e aksidenti u largua

Burrel 13 tetor 2016 NOAal- Nje person nga Burreli ndodhet ne gjendje te rende si pasoje e nje aksidenti qe ka ndodhur ne dalje te qytetitbr br Rreth ores 2000 te mbremjes se djeshme e merkure kalimtare te rastit kane konstatuar nje person te shtrire ne toke ne gjendje te rende per jetenbr br I

INTERVISTA/ Droga, marrëdhëniet me Prokurorinë dhe akuzat e PD: Saimir Tahiri flet për Sokol Ballën
  • 2016-10-11

INTERVISTA/ Droga, marrëdhëniet me Prokurorinë dhe akuzat e PD: Saimir Tahiri flet për Sokol Ballën

Guardia di Finanza publikoi raportin për kultivimin e hashashit dhe luftën që po bën Policia ndaj këtij fenomeni, që opozita thotë se është pesëfishuar dhe akuzon drejtpërdrejtë ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për këtë. Por a është shtuar apo pakësuar kultivimi i hashashit

No Pic available
  • 2016-09-28

Vëllai i kryekomisarit të Dibrës i arrestuar me kokainë mbetet në burg

Gjykata e Kurbinit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin Pajtim Aga, 47 vjeç. Burri, vëllai i kreut të Policisë së Dibrës, u arrestua me 350 grama kokainë teksa lëvizte me një automjet nga Burreli në Milot. Seanca gjyqësore është zhvilluar me dyer të mbyllura. Pa

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari
  • 2016-09-28

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari

U zhvilluan ndeshjet e vajtjes të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë për edicionin 2016-2017, ku përgjithësisht skuadrat e Superiores edhe pse me formacionet e dyta dominuan ndaj kundërshtarëve më inferiore. Kështu në Grupin A, Tirana dhe Skënderbeu u mjaftuan me një barazim 1-

No Pic available
  • 2016-09-21

Kategoria I me formulë të re, Partizani B zëvendëson Mamurrasin

Sezon i ri formulë e re. Kategoria e Parë ndryshon fytyrë dhe emra. Në hedhjen e përvitshme të shortit në ambientet e Federatës së Futbollit, shefi i sektorit të garave, Lysjen Nurishmi bëri me dije përjashtimin e Mamurrasit pasi klubi nuk kishte përmbushur detyrimet financiare dhe zëv