Rezultate te kerkimit per termin: +Buxheti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.730Z

Projekt Buxheti 2017/ Arben Ahmetaj: Ky është buxheti i qytetarit shqiptar

Ministri i Financave Arben Ahmetaj ka prezantuar sot para deputetëve të Komisionit Parlamentar të Ekonomisë dhe Financave, Projekt Buxhetin e vitit 2017, që sikurse e theksoi ai, është buxheti i konsolidimit të rritjes ekonomike, financimit të reformave, uljes së borxhit dhe rritjes s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.329Z

Rrëzohet buxheti i Lushnjes

Nuk është miratuar buxheti i vitit 2010 për bashkinë e Lushnjes. Pas një debati në mbledhjen e këshillit bashkiak të zhvilluar ditën e sotme, ky buxhet u hodh poshtë nga ana e këshilltarëve të djadhtë, që së bashku me ata të LSI përbëjnë mazhorancën në këtë këshill.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.874Z

Meta: Buxheti i zgjedhjeve

Tiranë (start)-Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, deklaroi këtë të premte, se buxheti i shtetit 2009 vihet plotësisht në funksion të zgjedhjeve parlamentare të vitit të ardhshëm. Meta tha se buxheti kishte rritje të të ardhurave si përqindje ndaj Produktit të Bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.922Z

SHBA - Projekt-buxheti 2014

Presidenti amerikan Barak Obama pritet të shpallë sot projekt-buxhetin për vitin 2014, një plan që nuk kënaq shumë anëtarë të të dyja partive.   Buxheti i presidentit përfshin shkurtime në programet qeveritare, sigurimet shoq&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.956Z

Korce miratohet buxheti 2016

brbrMbledhja e Keshillit Bashkiak te Korces eshte shoqeruar me debate te forta gjate debatit per buxhetin Kryetari i grupit te keshilltareve te djathte Andrea Mano tha se buxheti nuk duhet miratuar per shkak te rritjes se taksave tarifave dhe gjobave ndaj biznesit Por kryebashkiaku Sotiraq Filo sqa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.329Z

Berisha: Buxheti afatmesem, integrues

Fatjona Mejdini Buxheti afatmesem i viteve 2010-2012 do te mbeshtese cdo kerkese qe i vjen Shqiperise, ne kuader te anetaresimit ne Bashkimin Evropian. Ky ishte premtimi qe beri kryeministri Berisha, gjate prezantimit perpara ministrave ne mbledhjen e djeshme te qeverise se projektit per buxhetin a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.720Z

Miratohet buxheti i Tiranës

Tiranë - Buxheti i Bashkisë së Tiranës është miratuar në parim ditën e enjte. Miratimi i këtij buxheti vjen nga tërheqja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, e cila ka lejuar kalimin e tij. Vëndimi për miratimin në parim të këtij buxheti është firmosur nga nënkryetari i Këshillit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama