Rezultate te kerkimit per termin: +Cakaj

Meta: total 150 / total_found 150 / time 0.000 / keyword[0] cakaj / docs[0] 150 / hits[0] 289 /
Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes VIDEO
  • 2016-02-12

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes VIDEO

Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir Brashi Dy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr br 42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Bra

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij
  • 2016-02-11

42 vjeçari Xhevahir Brasha u ekzekutua me 13 plumba në automjetin e tij

Plot 13 herë është qëlluar, Xhevahir Brasha i cili një ditë më parë u ekzekutua në afërsi të banesës së tij në Fllakë të Durrësit. Policia e Durrësit ka dhënë detaje dhe ka sqaruar se 42 vjeçari u vra me automatik në makinën e tij me targa AA 295 LA. Në vendin e ngjarjes poli

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes
  • 2016-02-11

Vrasja ne Durres hetime lidhur me dy identitetet e viktimes

Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir Brashi Dy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr br 42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Bra

Durrës, ekzekutohet me armë zjarri 42-vjeçari; baba i dy fëmijëve
  • 2016-02-10

Durrës, ekzekutohet me armë zjarri 42-vjeçari; baba i dy fëmijëve

Një 42-vjeçar, baba i dy fëmijëve, është ekzekutuar me armë zjarri në fshatin Fllakë të Durrësit, vetëm pak kohë pas kthimit nga Anglia. Viktima, i identifikuar nga policia si shtetasi Xhevahir Brasha, nga Hasi dhe me banim në F

KMDLNJ: Presidente mos dekreto Selvete Gërxhaliu-Krasniqi anëtare të Kushtetueses
  • 2015-12-03

KMDLNJ: Presidente mos dekreto Selvete Gërxhaliu-Krasniqi anëtare të Kushtetueses

Zgjedhja e dy gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese nga Kuvendi i Kosovës, në seancën plenare të hënën, pa praninë e opozitës, po kontestohet nga shoqëria civile dhe politikanë të tjerë. Lidhur me këtë ka reaguar edhe Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut duke

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

Dy femra zgjedhen gjyqtare në Kushtetuese
  • 2015-11-30

Dy femra zgjedhen gjyqtare në Kushtetuese

Deputetët e pozitës kanë zgjedhur Gresa Cakaj-Nimanin dhe Selvete Gerxhaliun si gjyqtare të Gjykatës Kushtetuese. Gresa Cakaj-Nimani është zgjedhur në raundin e parë të votimit, kurse, Selvete Gerxhaliu në raundin e dytë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama