Rezultate te kerkimit per termin: +Cakaj

Meta: total 150 / total_found 150 / time 0.000 / keyword[0] cakaj / docs[0] 150 / hits[0] 289 /
No Pic available
  • 2008-03-15

Fier dhe Kukës, dy të vdekur mbi asfalt

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen është regjistruar në orët e para të mëngjesit të djeshëm në aksin rrugor Fier-Lushnjë. 65-vjeçari Sadik Cakaj, banori i lagjes "Liri Gero" në Fier, është goditur për vdekje nga automjeti me targë MK2031A, tip "Ford", që drejtohej nga s

No Pic available
  • 2008-01-16

Fier, e përplas makina, vdes 65-vjeçari

Fier-Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një 65-vjeçari ndodhi duke u gdhirë dita e djeshme në qytetin e Fierit. Ngjarja, sipas policisë ndodhi në aksin rrugor Fier-Vajkan, rreth orës 05.30 minuta, në vendin e quajtur ish- frigoriferi, në hyrje të qytetit të Fierit. Sh

No Pic available
  • 2008-01-15

Debora ne male, veshtiresi ne rruge

TIRANE - Reshjet e shiut dhe debores qe kane perfshire te gjithe territorin e vendit paraqesin veshtiresi ne qarkullimin e mjeteve, por te gjitha segmentet rrugore jane te kalueshme, bene te ditur dje burime zyrtare, prane Ministrise se Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit. Sipas burim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama